Jump to content

Imam kompjuter, nemam: DAC > pojačalo > zvučnici

Algernon

Recommended Posts

10 minuta ranije, misko1989 said:

ja lepo rekoh pre neki dan... i jeste "do vas"... a ja kad pitah "glupost" za kallax na temi koja bi trebalo da bude mozda i "najjaca" na forumu, dobio sam cudjenje i mestimicno jace od toga za visokotonac u nivou usiju... umesto da se javi @SUROKVL i kaze kupi kallax i stavi ar nogice sa lezajevima ispod :D ili turbo da kategoricki proglasi kallax za no-no stalak... lepse kaCe igramo whatHiFiles do 300,500,1000e... do vas je! :P

Ja nisam pristalica metode da se kaki na prazan stomak, odnosno da se diskutuje o nečemu što većina nije ni čula ni videla a diskutuje ostrašćeno, pa se zato i nisam javljao na toj temi. Ja sam pristalica metode, kupi, probaj, iznesi utiske ako želiš, ako ti se sviđa i dobro radi zadrži ako ne prodaj ideš dalje. Generalno ova napamet pisanja po forumu samo slude i odvedu na pogrešan trag, a mora zadovoljstvo malo i da košta kroz experiment, nema čarobnih rešenja.

inače pravilo da visokotonac mora da bude u visini ušiju apsolutno nije univerzalno i obavezujuće...B)

Ako smo to mi,  koji si ti ? :ph34r:

31 minutes ago, SUROKVL said:

Ja nisam pristalica metode da se kaki na prazan stomak, odnosno da se diskutuje o nečemu što većina nije ni čula ni videla a diskutuje ostrašćeno, pa se zato i nisam javljao na toj temi. Ja sam pristalica metode, kupi, probaj, iznesi utiske ako želiš, ako ti se sviđa i dobro radi zadrži ako ne prodaj ideš dalje. Generalno ova napamet pisanja po forumu samo slude i odvedu na pogrešan trag, a mora zadovoljstvo malo i da košta kroz experiment, nema čarobnih rešenja.

inače pravilo da visokotonac mora da bude u visini ušiju apsolutno nije univerzalno i obavezujuće...B)

Ako smo to mi,  koji si ti ? :ph34r:

recimo taj sto misli da je samo 127 strana o akustici i pozicioniranju zvucnika bas bezveze i sramota za forum. nije doduse drugacije ni sa stranim forumima al ovaj je nas.

a za ovo pre toga, jasno, nemam sta dodam.

Baš sam se pitao šta ima taj Bose za 50+ iljada dinara, otprilike ništa bitno.

http://digitalstereophony.blogspot.com/2019/05/edifier-s350db-or-bose-companion-50.html

If I was to compare Bose Companion 50 to Edifer S350DB in just a few words than I would say Bose sounds like a kitchen table radio next to full grown HiFi system that is Edifier.

5 minutes ago, Engine said:

Nemogu se sebi načuditi, još se trudim da preporučim Naim Mu so(moj rođak je oduševljen sa njim, kod njega ga slušam), a čovjek ladno kupi preskupe kompjuterske plastikanere, tako mi i treba.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Samo bih voleo da znam sa čime je oduševljen?