Jump to content


Slike Hi-End sistema


petarjovic

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvuje znamo koje su (30+ god stare mrge:D)

Ampovi custom made Soulution 701, 725 pre, neki DAC iz serije 7, Pink Faun Ultra Server, Clearaudio TT, Shunyata Denali + 4kom Shunyata grounding boxes, Signal projects kablovi plus Shunyata Omega...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ma brutalno je to, smejao sam polovan taj jeftiniji za quadove i na čitao se tada svašta lepo od korisnika na forumu... Meni je taj dizajn odličan.. Ne treba o ukusima rasprava.. Meni je najlepši Mcintosh 275.. Fala hifiles show video sam ga i uzivo iako bi ga radije poslusaj u drugoj sobi sa Esl 

Link to comment
Share on other sites

Bio sajam u Becu. Bilo jako dobrih sistema. Na mene je TAD system ostavio najbolji utisak. Ali to sve kosta mnogo novca i za vecinu ljudi je nedostupno. Medjutim od sistema koji ne kostaju bubreg, izdvojio bih dva. Prvi je novi Creek integralac 404A (sa cenom od nesto malo manjom od 1000 eura) koji je pokretao male Harbethe. To nije sviralo samo iznenadjujuce dobro (pored ovih preskupih sistema) vec je spadalo medju najbolje sisteme na sajmu. Bio sam iznenadjen narocito sposobnoscu ovog sistema da u ne bas povoljnim uslovima (relativno mala soba) stvori jako dobar osecaj prostora i jasan raspored instrumenata u tom prostoru. Osim toga su Harbethi stajali dosta blizu zadnjeg zida, nije bilo nekih narocitih akustickih adaptacija sobe, nikakve zezalice tipa raznoraznih rezonatora i slicno; znaci veoma blizu realnim uslovima upotrebe, a sviralo je izvanredno.

Creek Harbeth combo.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Drugi sistem koji bih izdvojio jeste sistem napravljen oko Cayin-ovog integralca (sa cenom oko 2500 eura). Radi se o PP konfiguraciji sa KT88. To nije sviralo savrseno i nije moglo da se meri sa najboljim sistemima na sajmu ali je sviralo dobro. Cini mi se kao dobar ulaz u svet lampi za ne bas previse novca i sa dovoljno snage da pokrece i nesto malo zahtevnije zvucnike.

Cayin.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Kao sto rekoste bio sajam u Becu ,(Finest Audio Show Vienna), sa istim organizatorom kao i sajam u Minhenu (HighEnd Munich), i posetili smo ga moji prijatelji i ja. Delim vas utisak da je TAD sistem bio najbolji , a da neki sistemi koji su  bili sa cenom od 7 cifara (Pilium + YG + ...) nisu zvucali bas sjajno, pogotovo za taj novac. Jos su nam se svideli (od skupljih) WLM i Wilson Benesch + Luxman , a od sistema sa normalnijim cenama  Chario + Electrocompaniet, Fyne + Unison. Treba spomenuti i nastup izlagaca iz Srbije (NAT Audio i Supreme Analog).

IMG_5769_1600x1200_200.jpg

IMG_5779_1600x1200_200.jpg

IMG_5731_1600x1200_200.jpg

IMG_5735_1600x1200_200.jpg

IMG_5745_1600x1200_200.jpg

IMG_5821_1600x1200_200.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minuta ranije, vladovid said:

IMG_5779_1600x1200_200.jpg

 "Ej, nemoj više nositi, sve je puno, više ništa ne stane.

- Jesi siguran? Ok." 😂 😂😅

Izgleda mi je da je ovako nekakao išlo slganje ovog sistema, s nadom da se ne radi samo o jednom sistemu, no sve je moguće :D

Ne mogu zamisliti da netko tako što ima doma, da mu je to baš "izgledno", osim ako je neki dvorac u pitanju, jedno 200m2 soba, pa ajde de, možeš zaći i iza, nešto preštekati 😁

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...