Jump to content


Slike Hi-End sistema


petarjovic

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 sat ranije, damic said:

Malo me cudi da Florian govori samo o 7 pari. Pre 20-ak godina bila je tema na starom Apogee Acoustics User Forum-u o 24 napravljena para Apogee Grand, od toga se znalo za 18 pari gde se nalaze. Za ostale se verovalo da su kod nekih bogatuna na dalekom istoku.

Ovde se pominje da je prodato 25 pari Apogee Grand: https://www.hifi-advice.com/blog/apogee-acoustics-company-special/apogee-grand-info/

Uglavnom, info o 7 pari Apogee Grand, nije tacna.

https://www.audiogon.com/listings/full-range-apogee-acoustics-grand-one-of-the-7-pairs-worldwide-2013-07-08-speakers-europe
 

Ovo je opet info sa neke trece strane. Realno totalno nebitno 7 ili 25 jer kako god okrenes je retko, a zvucno brutalno (i dalje posle svih tih godina)…

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, lars said:

Da želimo istinu ne bi sedeli ispred HiFi sistema. Išli bi samo na koncerte. I da… hteo sam da pitam pre. Koje je značenje tog smajlija što "podbeljuje"...

Evo, ja bih išao na koncert Milesa Davisa, Hendrixa, Allmana, Princa, Bowie-a, John Coltrain-a i još hiljadu drugih. Oni trenutno živi nisu dostupni ta SR tržište, tako da moram da ih slušam istinito ili lažno ispred zvučnika.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, perodeformero said:

Evo, ja bih išao na koncert Milesa Davisa, Hendrixa, Allmana, Princa, Bowie-a, John Coltrain-a i još hiljadu drugih. Oni trenutno živi nisu dostupni ta SR tržište, tako da moram da ih slušam istinito ili lažno ispred zvučnika.

левитираш тренутно :lol:

Link to comment
Share on other sites

9 sati ranije, lars said:

soulnote_3_series_amplifier_review_matej_isak_mono_and_stereo_2023_high_end_audiophile_luxury_audio_music_ - 1_edit_12671541948065.jpg

soulnote_3_series_amplifier_review_matej_isak_mono_and_stereo_2023_high_end_audiophile_luxury_audio_music_ - 3_edit_12702329817331.jpg

Nikad mi nece biti jasno sto likovi stave par monoblokova ispred ostatka sistema da se spoticu o njih dok idu da puste muziku sa nekog od izvora zvuka. Verovatno da se bolje dive sebi lad su u "izlogu", da bolje mogu da se uslikaju... kako pusta plocu taj tip gazeci po kablovima i strujnoj letvi, obilazeci grdosije ?!

Link to comment
Share on other sites

54 minuta ranije, sondek said:

kako pusta plocu taj tip gazeci po kablovima i strujnoj letvi, obilazeci grdosije ?!

To je stvar treninga i navike. Ima kod levog zvučnika staza do gramofona. Ne nosi ploču viljuškarom pa da ne može da prođe...🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...