Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

ko još koristi OPERU majketi

Koristim ja, uz aktivnu i podešenu opciju "block content" nema žute Rege. :)

 

Nisam ni znao da uopÅ¡te neÅ¡to iskaÄe, a kamo li Å¡ta, dok se o tome ovde nije pokrenula priÄa.

 

Ne vidim ni banere,

a i svi drugi sajtovi mi se otvaraju brzinom svetlosti, 

zahvaljujući blokadi raznih reklamnih servisa i eksternih provajdera parazitskih sadržaja u vidu kobajagi vesti i raznih "zanimljivosti".

Link to comment
Share on other sites

Koristim ja, uz aktivnu i podešenu opciju "block content" nema žute Rege. :)

 

Nisam ni znao da uopÅ¡te neÅ¡to iskaÄe, a kamo li Å¡ta, dok se o tome ovde nije pokrenula priÄa.

 

Ne vidim ni banere,

a i svi drugi sajtovi mi se otvaraju brzinom svetlosti, 

zahvaljujući blokadi raznih reklamnih servisa i eksternih provajdera parazitskih sadržaja u vidu kobajagi vesti i raznih "zanimljivosti".

 

Е нека Ñи му рек'о, кад је затуцан     :bounce

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa reklamom koja se stalno otvara preko celog prozora je zesce maltretiranje.

(To se vidi po tome sto to nije samo prvi put kada se dodje na pocetnu stranicu - vec svaki put kada se vrati na pocetnu stranicu u toku istog logovanja - bas bezveze i losa reklama - potisnuto nezadovoljstvo se prensi na ono sto sto se reklamira i izaziva jako negativan efekat, suprotan od onoga koji je pozeljan za brand...)

Takodje steti i onome ko prodaje taj brand, i sajtu kao demonstraciju loseg ukusa i definitivno maltretiranja posetilaca sajta.

Narocito potencijalnih novih clanova - cim to vide postavljaju sebi pitanje i konstatuju ujedno - nesto ovog tipa ce uvek da me saceka na ovom sajtu, idem odavde...

.

cheers :(

Link to comment
Share on other sites

Glede oglasa (da je jedini pa ni po jada) koji ljuti (po)neke korisnike: postoji i joÅ¡ jedna mogućnost a to je plaćanje Älanarine za pristup ovom mestu druženja Äime se domaćin oslobaÄ‘a troÅ¡kova. Onda će oglasi tog tipa biti nepotrebni i... Svi zadovoljni. Kao u kafani. Ako može da se sedi i da se pije ÄaÅ¡a vode celo veÄe, da ne pominjem da se dobija i posluženje, onda se mora (po)sluÅ¡ati i neki oglas...

Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome Å¡to je to vulgaran naÄin da se neÅ¡to reklamira. U neku ruku antireklama. Da ne ulazimo u to da je i najgora reklama ipak reklama. Mogu to oni i mnogo bolje, sećam se diskretno postavljenog banera sa lepom fotografijom Rega zvuÄnika. Bio je i jedan sa prelepim B&W zvuÄnikom. A ova fotografija je Äak i loÅ¡e napravljena. 

 

Å to se plaćanja Älanarine na  forumu tiÄe to je u dubokoj koliziji sa samom idejom kao i naÄinom poslovanja. Ko bi plaćao Älanarinu? Verovatno samo oni koji imaju materijalni interes. Gledali bi par meseci reklame jedni drugima i to bi se ugasilo. Postoje tako koncipirani naÄini udruživanja : klubovi privrednika, rotarijanci, masoni...

 

Htedoh reći ne bi se ostvarila potrebna masovnost da bi efekti propagande mogli da dođu do izražaja.

Link to comment
Share on other sites

Nije problem u oglasu - vec u mestu tog oglasa i u nacinu na koji se pojavljuje.

To je osnovno.

.

Zbog cega nema na prvoj stranici nekog normalnog casopisa na centru neke reklame?

Ma nema ni u ovim najgorim...

.

Proizvodjac (brand koji najverovatnije i nema pojma na koji ga neko nacin reklamira) i distributer ce preziveti bez vecih posledica

ALI sajt ce najvise biti ostecen - VEC jeste...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...