Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Izvini Vlayko, a gde si ti u okruženju ulazio na ''besplatne'' forume i da te navalentno spopada neki vilajet i ostale sanđame ?! B)

 

ImaÅ¡ na androidu, zaklaÅ¡e sa reklamama preko telefona, a ima i foruma sa dosadnim reklamama, mada ova napadna prednjaÄi u iritaciji.

Link to comment
Share on other sites

Pa oni neće da se jednom pojavi. To Å¡to nervira jedan broj ljudi, ne znaÄi da nekom drugom neće biti primamljiv proizvod.

Ne znam zaÅ¡to je tolika fama oko neÄega Å¡to postoji na svakom drugom sajtu. Otvorite Blic, iskoÄi, otvorite B92, iskoÄi i tako redom. Ovde bar ne beži po ekranu, pa ako te ne zanima lako ugasiÅ¡.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaÅ¡to je tolika fama oko neÄega Å¡to postoji na svakom drugom sajtu. Otvorite Blic, iskoÄi, otvorite B92, iskoÄi i tako redom. Ovde bar ne beži po ekranu, pa ako te ne zanima lako ugasiÅ¡.

 

Istine radi: otvorio sam sajt Blica - niÅ¡ta nije iskoÄilo; otvorio sam sajt B92 - takoÄ‘e niÅ¡ta nije iskoÄilo (koristim desktop raÄunar).

Zapravo, nisam video da neki forum (a redovno posećujem 5-6 njih) sadrži reklamne pop-up prozore koji iskaÄu svaki put kad korisnik pristupi home stranici. 

 

Ali dobro, pretpostavljam da reklamni prozorÄići donose neku kintu i "plaćaju" troÅ¡kove održavanja Hi-Fi foruma, tako da ih treba (stoiÄki) istrpeti ;)

Link to comment
Share on other sites

Isrpećemo ovaj, ali će nesuvislo dosadna reklama, u ova krizna vremena iskakati još dugo - u raznim oblicima i idejama.

Reklama - naravno ! Ali na ovaj naÄin - bezvezno je i iritirajuće. Tera me da je sklonim, a ne da me zainteresuje da  kupim ono Å¡to reklamira.

Link to comment
Share on other sites

Ok, reklama, žešće smara, ali zar je toliko teško otvarati izabrani podforum u novom tabU?

Mene viÅ¡e iritira povratak klonova u najnovijim izdanjima, a da moderaciju to ne dotiÄe ni najmanje.Objavite onda da je svim ex banovanima dozvoljen povratak bez sankcija, pa da spremimo kokice, i uživamo u deÅ¡avanjima. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Pa oni neće da se jednom pojavi. To Å¡to nervira jedan broj ljudi, ne znaÄi da nekom drugom neće biti primamljiv proizvod.

Ne znam zaÅ¡to je tolika fama oko neÄega Å¡to postoji na svakom drugom sajtu. Otvorite Blic, iskoÄi, otvorite B92, iskoÄi i tako redom. Ovde bar ne beži po ekranu, pa ako te ne zanima lako ugasiÅ¡.

 

Ne znam, možda. 

 

A i nije neÅ¡to važno, nego sam naveo Äisto kao predlog pod pretpostavkom da je u pitanju bug sa prikazivanjem banera. Jer Äisto sumnjam da su autori skripte/modula to zamislili ovako...

 

Mada, ko zna... ima gi razni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...