Jump to content


Rođendani


Chowek

Recommended Posts

Neoriginalno, ali... :

"Ne izbegavajući barice, Äovek s kapuljaÄom preseÄe preko vrtne terase, stupi na mozaiÄki pod balkona i, podigavÅ¡i ruku, reÄe visokim glasom:

- Neka je prokurator zdrav i veseo!"

SR, W!

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati Vikipediji, Uncle Albert Trotter ima 74 godine. Dakle, nešto je mlađi od Broja 1 (koji se rodio neposredno pre Big Bang-a), ali ipak stariji od Kermit the Frog-a (koji ima 56). Uncle Albert, svakako ima dobar razlog kada tvrdi da mu je 35. Uostalom, verovatno će nam ga i reći... During the war...

Srećan rođendan. :cheers

Link to comment
Share on other sites

Ako je verovati Vikipediji, Uncle Albert Trotter ima 74 godine. Dakle, nešto je mlađi od Broja 1 (koji se rodio neposredno pre Big Bang-a), ali ipak stariji od Kermit the Frog-a (koji ima 56). Uncle Albert, svakako ima dobar razlog kada tvrdi da mu je 35. Uostalom, verovatno će nam ga i reći... During the war...

Srećan rođendan. :cheers

Ma, ta Wikipedia pojma nema!

2011 - 74 = 1937.

To bi znaÄilo da je Ujka Albert u svojoj Äetvrtoj godini poÄeo da služi u mornarici NJ.K.V.

ÄŒekamo informaciju "straight from the horse's Totter's mouth"...

Link to comment
Share on other sites

Hvala kolege! :cheers

Ujak je imao buran dan na poslu (brodu) i internet je koristio u svrhe posla. Bilo je VRLO gusto ali danas nisam potonuo.

Poslepodnevne i veÄernje aktivnosti su se sastojale od ugošćavanja i prijatnih sati sa drugovima iz najboljih dana koje ujak pamti iz svog moreplovaÄkog života. Drugari doÄ‘oÅ¡e sa sitnom decom i super se ispriÄasmo uz pivo i posluženija, dok sitnež skakaÅ¡e na glavu komÅ¡ijama ispod mog stana, a žene drugara uÄtivo i sa strpljenjem sluÅ¡ahu dogodovÅ¡tine kojih se prisećasmo iz dana slobode (njihove, ja sam joÅ¡ uvek na slobodi) koje sa umećem sakrismo u Å¡ifre njima nejasne.

Sada dođoh do mreže globalne i hvala svima na lepim željama, živi bili :cheers

Jeste 35, jebiga. Drugari rekoše da je to jubilarna... Alister mi sa ovim kolorima pokrenu fleš bek i ja, u ovom stanju poluraspadanja, pustih ovo - snimljeno u mono tehnici:

http://www.hi-files.com/forum/index.php?/topic/179-sta-se-slusa/page__view__findpost__p__362237

Cheers from

article-1218649-06BBEE64000005DC-425_233x340.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ove godine sam bio u velikoj nevolji - koja uopšte nema veze sa muzikom. E, gos’n MRMOT mi je zaista puno pomogao, pokazavši da ima veliko srce. Ma kakav bre mrmot, laf je to ljudi!!! :thumbsup2

SlavljeniÄe, uživaj danas maksimalno!!! :beer:listen:bacanje:cheers

Znam da si više za oštrije note, al’ pošto je utorak poslepodne, može ovo da posluži - kao uvod u opake kombinacije: punk, Zappa, Staropramen :D ...Uživaj! :cheers:wave2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...