Jump to content


Beyond Frontiers Audio


Mingus,Mingus

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

:rolleyes: Nemoj da ste na kraj srca.

Da nisu pomenuli suprotstavljanje drugim pojacalima, onda bi bilo rasprava po forumima da Hiraga od 220 € (pola u zameni) nadsvira to samo tako.

Ili druga linija: neki Exposure, Naim, Linn… Da li sam zaboravio nekog iz UK? :wink:

Ja bih ipak momcima rekao svaka cast. :cheers

Link to comment
Share on other sites

OÄigledno su konstruktori i vlasnici BFA imali (dobru) nameru da se ureÄ‘aji sklapaju u Srbiji, ali ovde viÅ¡e ni trava ne raste. Pored svih drugih prepreka, tehnoloÅ¡ki je sve zaostalo 40 godina. Ne krivim ih ako se headquarter i produkcija preseli u Kanadu. Tamo su sajmovi, tržiÅ¡te, i kojeÄega vezanog za modernu tehnologiju prizvodnje, a prvenstveno vrhunskih kutija i hladnjaka kakvi ovde mogu samo da se sanjaju. Po svemu sudeći, to je razvoj stvari.

Ko bi joÅ¡ dovlaÄio teÅ¡ke gotove kutije i hladnjake iz Kanade, plaćao skupi transport, da bi se ostatak sastavio ovde, pa onda opet plaćao skupi transport do ameriÄkog kontinenta za gotove/zapakovane ureÄ‘aje??

Link to comment
Share on other sites

meni se ono sto sam cuo na sajmu jako dopalo, vrlo bih rado posedovao, ali je daleko od mog novcanika. verujem da nisam usamljen u tome i da ce poznati domaci faktor praziluk ono malo hajend musterija u srbiji pre odvuci do uvozne robe. da je kojim slucajem obrnuto, da se ne zna da je BFA domaca roba, mislim da bi sanse za uspeh bile daleko vece.

Link to comment
Share on other sites

meni se ono sto sam cuo na sajmu jako dopalo, vrlo bih rado posedovao, ali je daleko od mog novcanika. verujem da nisam usamljen u tome i da ce poznati domaci faktor praziluk ono malo hajend musterija u srbiji pre odvuci do uvozne robe. da je kojim slucajem obrnuto, da se ne zna da je BFA domaca roba, mislim da bi sanse za uspeh bile daleko vece.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...