Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

 

On 12/1/2019 at 8:06 PM, brijac said:

Cekao sam par epizoda da prodje za Mandalorian, nisam hteo da mi pocetni dobar utisak utice na misljenje :D Serija je topic, evo cetvrta epizoda, vrlo zadovoljan. Posle one diznijeve mutilacije filmova, ovo je bas lepo iznenadjenje :) 

:thumbsup2

Što se mutilacije filmova tiče, ovo njihovo "samoobrađivanje" je toliko jeftino i iritantno da mi je u par navrata došlo da Dizni počnem da zaobilazim u širokom luku. Problem je što su toliko kompanija pokupovali koje još i znaju šta rade, da bi ignore bio pucanj u sopstveno stopalo. Kapiram da je probiranje jedino rešenje ovih dana. <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pre par nedelja, raspremajuci orman, naletim na svoje stare DVDove i medju njima na BBC seriju iz 1976:  I Claudius. Secam se da sam ovu seriju gledao u proslosti vec dva puta ali zato sto sam se slabo secao bilo cega, odlucim da je ponovo pogledam. Serija je jednom recju sjajna. Obradjuje dogadjaje na rimskom dvoru od imperatora Oktavijana pa sve do smrti imperatora Klaudija. Serija je snimljena vise kao pozorisna predstava, nema grandioznih scena sa mnogo statista, niti ima velicanstveno snimljenih bitaka. Ono sto ima jeste sjajna gluma i izvanredna rezija, sa puno ritma, tako da se serija gleda gotovo bez daha. Ako ste se umorili od ispraznih eksplozija, jurnjava automobilima ili neprekidne pucnjave ovo bi moglo da bude pravo osvezenje ... Za mene je svakako to bilo.

 

https://www.imdb.com/title/tt0074006/?ref_=fn_al_tt_2

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...