Jump to content


Firme koje prodaju elektronske komponente za samogradnju


Beowolf

Recommended Posts

  • 1 year later...
3 hours ago, zflazar said:

da li znate koja firma u SRB nabavlja za maloprodaju komponente iz Mousera? Direktno ne bih naručivao.

Mikroprinc mada mozes da pitas i Vremeplov - preko Mikro-a nabavljam vec neko vreme iz Mouser-a, Farnell-a i TME, moze i Digikey ali cini mi se redje - mislim da rade jednom mesecno nabavku od prve tri navedene.

Mouser npr   :

Mouser No:  505-FKP2G013301G00HA    x 10 Komada
Mfr. No:  FKP2G013301G00HA00
Mfr.: WIMA
(  3,300pF  2,5%  400VDC )

Oni meni vrate cenu sa pdv-om, najbolje je napraviti listu jer preko 1,000 Din vrednosti ne placas postarinu kad stignu delovi  (  proveri na sajtu da li crvena minimum ).

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

uvek pohvala da se pojavi jos koji sajt za prodaju el opreme

sada sam malo pregledao i mogu reci da im je preglednsot i navigacija kroz sajt katastrofa

moraju to malo bolje da odrade, neke filtere za preptragu da ubace, ovako je pakao nesto naci

prozvodi su dostupni u roku od 10-12 dana sto je takodje katastrofa

a za neke proizvode koji su meni bili zanimljivi ceka se preko 3 nedelje

onda bolje da porucis sam tamo preko , a i  kada platis carinu i PDV  izadje te isto

da bi ovakav sajt funkcionisao kako treba moraju da se pozabave izgledom samog sajta i da naprave neki manji lager trazene robe koja moze odmah da bude dostupna 

 

Link to comment
Share on other sites

Novoosnovana firma za prodaju delova i opreme 
www.slip.rs
Ima svašta za gramofondžije  kao i IC, opa, alata ... svašta nešto interesantno  i što je najbolje, sa PDV om  
 
Изгледа да је фирма "Ташна и машна".

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

@brijac

@Delija 

Dostupno u Nemačkoj u centralnom magacinu za distribuciju.

Zbog specifičnosti podešavanja, nije navedeno na sajtu ispod proizvoda, jedan deo asortimana je dostupan odmah, nalazi se na zalihama u Srbiji, Beogradu - Borči.

Za informacije o dostupnosti (odmah dostupno ili se čeka), najbolje je poslati upit. Za sada je pokriven dobar deo tranzistora, dioda, trijaka i kondenzatora kao i pribor za gramofone, kese za usisivače, filteri za usisivače ...

Puniće se još a paralelno sa tim, radi se i unapređenje sajta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moj savet je za azurnost u smislu ako se ceka na uvoz, da se tako napise, i za ono sto je na stanju da pise info. Posto nam je mnogo stvari dostupno na isti nacin (kad se vec ceka, da porucimo iz Nemacke, Francuske, Poljske), za verovatno manje novca, i ovako nema smisla ukoliko cene nisu manje. Prednost dostupnih komponenti je bas taj, plati se vise ali je odmah dostupno ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...