Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

45999.jpg
 

Pre nekih sat ipo preuzeo ploÄe, sad naÄinjem treći LP... Jazz je VRH!  :facehearts  :listen

 

Nego, ploÄe su bile povoljne jer je kutija u fazi da je viÅ¡e nema nego Å¡to je ima (ploÄe su odliÄne, to je važno) pa sad dumam kako to da reÅ¡im... Da li neko iz vinil sekte ima kakav DIY "box projekat" za ploÄe?  

Link to comment
Share on other sites

Imas verovatno neke gluposti od ploÄa pa iskoristi omote,a odÅ¡tampaj naslove da se vide kad su poredjane medju drugim ploÄama.pokusacu da uslikam kako to uradih jos u vreme dinosaurusa i kucacih maÅ¡ina...inaÄe baÅ¡ lepa kolekcija-must have domaćice za jazz poÄetnike..

Link to comment
Share on other sites

@sondek kontam na šta ciljaš, mada već mutim u glavi neku improvizaciju, ali prvi korak su novi unutrašnji omoti i lepkiranje...

 

@D Agostino to se zove dobra kupovina! :thumbsup2  Uvek su mi najdraže ploÄe koje kupim na Limundu za neku glupu svotu poput 67 rds i sliÄno, ili cenkanje sa prodavcem na krugu ispred faxa, i to su redovno odliÄno oÄuvane ploÄe sa klasikom, valjda ljudima nije interesantna pa su zato mogući takvi dogovori...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u jednom novosadskom podrumu prepunom klasike na vinilu.PloÄe su 150din komad,na vise verovatno dogovor.Mogu da prosledim na PP broj kome treba.Ploce su uglavnom bile odlicnog stanja i strana izdanja.Donosi to na veliko covek iz nemacke,ko voli nemacke slagere ima i toga :-)

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se zainteresovanim za broj,nisam citao temu.Da ne saljem broj,poslao sam ga Srletu pa sam cekao da se javi.Izgleda da podrum jos radi cim se ne javlja  :D

Sutra cu da proverim,pa saljem PP.Da ne uznemiravamo Äikicu ako je sluÄajno van biznisa.

Link to comment
Share on other sites

Da ne saljem broj,poslao sam ga Srletu pa sam cekao da se javi.Izgleda da podrum jos radi cim se ne javlja   :D

 

 

Hahaha, pa logika je na mestu ali je iskrsla eventualna okolnost u vidu devojke koja me zamolila da li može da Äuje neke ćaletove ploÄe kod mene, pa Å¡ta sam drugo mogao nego da joj izaÄ‘em u susret?  Sad hoće joÅ¡ i drugarice da dovede, da prave traÄ party, puÅ¡taju Olivera Mandića i piju... :heat

 

Tako da će podrum morati da saÄeka, a vi nemojte sve pokupovati, da ostane neÅ¡to i za mene. 

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Uz jucerasnji koncert, nabavljen je i ovaj boxset:

 

The Horowitz years - The great CBS Masterworks recordings 1962-1973 (1984) [CBS M3 37895]

 

116551050.jpg

 

116551050-2.jpg

 

Na prvo preslusavanje, rekao bih - Horowitz u (standardno) odlicnoj formi, uz veoma dobar i "tih" CBS-ov digitalni remaster...

 

2 violent femmes

 

Slazem se! Inace, prodavac je sasvim racionalno ocenio stanje ploca, pritom su i vec bile adekvatno ociscene - prilicno lepo, plug n' play iskustvo...

 

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

54183670552af0b8ab8789594784212_orig.jpg

 

Napomena: Ko hoće da kupi po povlašćenoj ceni od samo 999,99 rsd neka požuri u Buha mali bar na Trgu, ostao još samo 1 kom.

 

edit: upravo sam preslušao CD... šta reći... ko voli da sluša Duška Gojkovića verovatno je već nabavio ovo izdanje, a za sve druge koji vole jazz topla preporuka. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...