Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

U pitanju je radnja u podzemnom prolazu kod Doma Omladine (ime sam zaboravio).

 

Imaju jos jedan primerak, doduse, u pitanju je RTB-ovo licencno izdanje iz 60tih (najverovatnije isti master, po oznaci u runout-u), u recimo VG/VG+ stanju, a cene su (uglavnom) pristojne...

 

Inace, izvodjenja na ovom albumu su (barem po meni) vrhunska, tako da stoji preporuka za kupovinu.

 

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je radnja u podzemnom prolazu kod Doma Omladine (ime sam zaboravio).

 

Imaju jos jedan primerak, doduse, u pitanju je RTB-ovo licencno izdanje iz 60tih (najverovatnije isti master, po oznaci u runout-u), u recimo VG/VG+ stanju, a cene su (uglavnom) pristojne...

 

Inace, izvodjenja na ovom albumu su (barem po meni) vrhunska, tako da stoji preporuka za kupovinu.

 

Pozdrav! :wave2

Imam mint primerak,odlican snimak i vrhunsko izvodjenje,bar po meni.I od mene preporuka za nabavku ovog rtb primerka. :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

NajviÅ¡e volem ovako "neobavezne" kupovine, ono kad vidiÅ¡ ploÄu pa kažeÅ¡: "mhm, mogao bih ovo sebi da uzmem..."  ;-)

 

 

ÄŒuvaj se takvih kupovina, zatrpaćeÅ¡ se pa nećeÅ¡ imati ni gde viÅ¡e da slažeÅ¡ ploÄe... :) 

 

Ovaj Vivaldi ti je, btw, odliÄna kupovina. Uživaj! 

Link to comment
Share on other sites

Da znaÅ¡ da već imam problem, polica koju koristim za ploÄe je isprva bila u dva nivoa, jedan za vinyl drugi za knjige. Onda su knjige otiÅ¡le a stigle kasete. Zatim je ubaÄen joÅ¡ jedan nivo za vinyl. I joÅ¡ jedan za kasete... Drugari imaju obiÄaj da me zezaju da dokle god "ne spojim polovine" dotle je sve pod kontrolom (jer ploÄe u polici razdvajam tako da se ne naslanjaju sve na istu stranu, pa uvek negde na sredini ima malo prostora). 

 

Vivaldi je odliÄan! :listen

Link to comment
Share on other sites

Samo dva, ova toplija. Sad predstoji traženje ona dva hladnija, a da su iz iste serije. Pod "traženjem" mislim naravno na potpuno zaboravljanje da mi to treba pa sluÄajni pronalazak dotiÄne (fazon koji sam preslikao sa saveta koji mi je dao jedan prirodnjak: ako odeÅ¡ da tražiÅ¡ peÄurke nećeÅ¡ ni jednu naći, ali ako samo odeÅ¡ u Å¡etnju, e, tu može svaÅ¡ta da se desi).

Link to comment
Share on other sites

Samo dva, ova toplija. Sad predstoji traženje ona dva hladnija, a da su iz iste serije. Pod "traženjem" mislim naravno na potpuno zaboravljanje da mi to treba pa sluÄajni pronalazak dotiÄne (fazon koji sam preslikao sa saveta koji mi je dao jedan prirodnjak: ako odeÅ¡ da tražiÅ¡ peÄurke nećeÅ¡ ni jednu naći, ali ako samo odeÅ¡ u Å¡etnju, e, tu može svaÅ¡ta da se desi).

U principu,dva toplija si nabavio jer oni i predstoje kalendarski,kad dodje vreme za ova dva hladna tada se potrudi da ih nadjes i zavrtis na vrtilicu. B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...