Jump to content


Upravo kupljeno/naruceno .... CD/LP/...


ninja

Recommended Posts

ZnaÄi ti si taj! Stigne mi mail na telefon da je promenjena cena, reko' ajd' sad da uzmem, taman za razliku u ceni pokrijem poÅ¡tarinu. Otvorim link, oglas neaktivan, ploÄa prodata!  <_<

 

 

No, kako kaže  ona narodna, ko pre Ä‘evojci njemu ploÄa! Obavezno napiÅ¡i kako zvuÄi kad ti stigne.

 

:wave2

Edited by Srle
Link to comment
Share on other sites

Ma nema problema, niÅ¡ta ja ne zameram, nego mi je ton za mail gitar rif iz Five Miles Out a bio mi je fon nakaÄen na sistem jer sam pokazivao neÅ¡to sestri pa kad je zagrmelo, prepo sam se živ! Uživaj u :listen, a ja se vraćam uÄenju, dosta nepotrebnih pauza... 

Link to comment
Share on other sites

Wiljem Kempf Her Betoven Klavijersonaten, upravo otpakovana, upravo svira :listen

 

post-23165-0-04740900-1391771821_thumb.j

 

Bonus - sestra, gotik metalka do koske, ulazi u dnevni boravak i onako raÅ¡Äupana joÅ¡ u pidžami pita: "A Å¡ta to tako lepo svira? 'el možeÅ¡ da mi snimiÅ¡ na kasetu da mogu sebi da puÅ¡tam?" :banana  

Link to comment
Share on other sites

Wiljem Kempf Her Betoven Klavijersonaten, upravo otpakovana, upravo svira :listen

 

attachicon.gifIMG_20140207_120618.jpg

 

Bonus - sestra, gotik metalka do koske, ulazi u dnevni boravak i onako raÅ¡Äupana joÅ¡ u pidžami pita: "A Å¡ta to tako lepo svira? 'el možeÅ¡ da mi snimiÅ¡ na kasetu da mogu sebi da puÅ¡tam?" :banana  

Ih ,kako je meni izmakla mora da nije sa Kupinda,gde ste kupili verovatno je nova. :listen

Link to comment
Share on other sites

Wiljem Kempf Her Betoven Klavijersonaten, upravo otpakovana, upravo svira :listen

 

attachicon.gifIMG_20140207_120618.jpg

 

Bonus - sestra, gotik metalka do koske, ulazi u dnevni boravak i onako raščupana joÅ¡ u pidžami pita: "A Å¡ta to tako lepo svira? 'el možeÅ¡ da mi snimiÅ¡ na kasetu da mogu sebi da puÅ¡tam?" :banana  

 

 

Nađi Giljelsa.

 

Cisto da dam podrsku predlogu - Kempf mi nikada nije narocito "lezao", narocito sa ovim programom.

 

Gilels se moze pronaci online u DGG izdanjima sa snimcima iz 80tih (box set sa sonatama, ili samo "kljucne" na jednom disku) - licna preporuka i referenca po pitanju Betovenovih sonata. Na plocama, cesci je u izdanjima Melodie.

 

Beethoven%2BGilels.jpg

 

114999751.jpg

 

 

Pozdrav! :wave2

Link to comment
Share on other sites

Ima joÅ¡ jedan odliÄan komplet Betovinovih sonata u izvoÄ‘enju Marije Grinberg (Melodija). Ne znam može li da se naÄ‘e.

 

Kada sažvaćeÅ¡ ovaj nivo preÄ‘i na najviÅ¡i. Tamo te Äeka Svjatoslav Rihter. Nije snimio sve sonate, MeseÄevu npr., ali neka njegova izvoÄ‘enja recimo Apasionate, su van svake ravni poreÄ‘enja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...