Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

23 sati ranije, Aleksandar75 said:

To pojačalo ima nesreću da ga u lampaško-audiofilskim krugovima pežorativno nazivaju ''Air tight za sirotinju'' jer se proizvodi u Kini a ne u fabrici za ''prave'' Air tight uređaje i nije označen tim laskavim nazivom. Meni lično, bilo bi bitno samo slušno iskustvo, mada uvek ostavlja gorak ukus u ustima kada isti proizvođač ima dve linije proizvoda pod različitim brendovima, za različite ''klase'' kupaca.

@Deki VS Ukoliko poseduješ zvučnike sa avatara (ako se ne varam Harbeth compact 7es-3, koji su inače moja tiha patnja) a tražiš lampaško pojačalo, ne propusti da ih čuješ sa Lebenom 300, to je bar lako jer se radi o pojačalu malih gabarita.

https://www.kupujemprodajem.com/Leben-CS300f-29424454-oglas.htm?filter_id=19412 :wub:

Za Harbeth se ne varaš ;)

Link to comment
Share on other sites

Svaki komentar je dobrodosao (terapija humorom), ali bez vredjanja postavljaca oglasa, molicu lepo.

http://www.svastara.rs/oglas/elektronika/audio-video-tv/zvucnici/zvucnici-sherwood-sp-3000-927492

Zvucnici Sherwood SP-3000

09.12.2015 ID 927492
Pregledano 141 puta.
140 EUR 16.800 RSD
PHOTO_20151208_101628.jpg
 
PHOTO_20151208_101730-obelezeno.jpg
PHOTO_20151208_101746-tile.jpg
PHOTO_20151208_102721.jpg
PHOTO_20151208_103018.jpg
PHOTO_20151208_103034.jpg
PHOTO_20151208_103212.jpg
PHOTO_20151208_103402.jpg
PHOTO_20151209_111145-obelezeno.jpg
PHOTO_20151208_103201.jpg
 
  • KategorijaZvučnici
  • StanjePolovno

Prodajem zvucnike prve klase Sherwood, SP-3000 jako lepe i kvalitetne u veoma lepom sranju. postoje par sitnih osrecenja na foliji kucista i na jednom basu bio je malo pritisnut ali je vracen i nema gubitka kvaliteta u zvuku. Snaga-120w 90 dB 4 oma. Dimenzije su: 97 visina 30 dubina 21,5 sirina. Imaju bas refleks. pogledaj te slike

******************************

Napomena: original na uvidjaj, bez izmena, onako kako se mogao procitati u momentu kada sam slucajno nabasao na ovaj biser,

 

 

Link to comment
Share on other sites

On ‎1‎/‎18‎/‎2016 at 19:35, peterson said:

Pitanje nije postavljeno meni ali je odgovor manje, vise - da. 10-% gore/dole.

Uz obavezno podpitanje KAKO se nekome isplati da ga po tvom misljenju prodaje budzasto? Sem ako mozda ipak nije nov? Ako je eventualno prodavac slagao da je nov a nije (nov), pitam se dalje da li je  i za sta jos slagao? 

Sve je ovo malo filozofija u prohladno januarsko vece.

I dalje stojim na stanovistu da je pojacalo precenjeno i da vredi max 1500 evra. Mogu i da objasnim ako nekoga zanima.

Sa obzirom da je u pitanju moje pojacalo, moracu da se osvrnem na ovo, i ako se u principu ne upustam u diskusije.

Uredjaj stoji oglasen paralelno, ovde na forumu preko mesec dana, i na KP oko dve nedelje u ovom momentu.

Ko je zeleo, moga je da pozove i da dodje da vidi i poslusa pojacalo. Niko nije ni pozvao ni pitao preko PM, izuzev nekoliko ljudi iz inostranstva.

Pre nego sto opljunes, savetujem ti da pazljivo procitas oglas gde jasno pise : "Kao novo (koristeno)", te ja nisam nista slagao. To je ono sto bi neki novi klinci rekli "mint", "10/10" i sl.

Ovo je samo slagvort te se ne obracam samo @peterson.

Ne zivim u Srbiji, i retko dolazim, te je iz tog razloga pojacalo koristeno, a koliko moze biti slusano kada dodjem u Bgd, procenite sami. Ne dolazim radi slusanja muzike vec imam pametnija posla.

Najniza cena pojacala nije bila koliko je navedeno nego nesto malo visa.

"Sirotinjski Air Tight" stavite pored bilo kojeg uredjaja Air Tight i ako ne znate gde je napravljen (delovi dolaze iz Japana, sastavlja se u Kini, QC je u Sangaju), necete moci da napravite razliku, Pojacalo je razvijano 15 godina.

Vec je @anubisgrau pisao na vise sajtova, a ja se slozio sa njim, da je pojacivac podcenjen u odnosu na izvikani Leben te je s toga dobra kupovina. Pocnimo od toga da za manje novca dobijamo bolje trafoe i duplo vise snage, za pocetak...

Cena na trzistu u svetu? Polovni ex demo idu za 2000 GBP. Najniza cena na bidovanju je 1666 EUR bez poklopca, Cena novog ako izuzmemo Tokio 3000EUR, 3500 USD.

Najniza cena kod nas? Onoliko koliko se dogovore prodavac i kupac i za koliko se proda, a ne ono za koliko vi mislite da biste dali.

Cena moze biti 5 % niza i jos nesto malo u koliko se ukloni rezervni komplet tvrdo uparenih lampi, i dolazimo da pomenute najnize cene u Evropi ili koliko je ovde neciji prijatelj prodavao isto pa nize nije hteo da ga proda.

To je cena.

Sve ostalo je poklanjanje uredjaja koje niko od mene nece doziveti vec ce lepo svirati u drugom sistemu.

Pre nego odlucite da raspredate i ispirate usta, ja bih vas posavetovao da prvo pazljivo procitate oglas, pozovete prodavca. Cujete njega i ako vam odgovara, poslusate robu koja se prodaje, pa tek onda donosite sud kako svira i da li je puno ili malo, ili je lik slagao i sta sve jos iza toga laze...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...