Jump to content


Eames fotelje (i ostali "audiofilski" nameštaj)...


hifista

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 sati ranije, vdzele said:

Vidim da gornji deo fotelje pokriva zadnji deo glave. Odmah iza ušiju je koža fotelje.

Mislim da to nije dobro što se akustike tiče.

To ako sedneš na prednju ivicu fotelje i ležiš u njoj.

Ako zadnji dea leđa staviš na zadnji deo sedišta, do naslona, onda glava viri iznad naslona.

Naravno zavisi i koliko si krupan, ali znajući te , biće glava iznad naslona.

:huh:

Link to comment
Share on other sites

24 minuta ranije, nesone said:

Znaci ja cu dobro da cujem? :beer

Vi iz NS, ako idete da probate, mogli bi fotke da postavite, ako nije problem. Dok testirate fotelju.

Mene sa 125 kila bilo sramota da postavim sliku u fotelji.

Mogu eventualno da pošaljem na PP ali uz disklajmer. Da se ne prepadnete.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

dve stavke u jednom postu 

u Eames, ja sam se zaljubio pre nego sta znaci taj pojam. Cim sam video, rekao sam "to sam ja, u obliku fotelje". Proslo je NN godina, i dodjem u priliku da sednem u nju. Ah, kakav "down fall" osecanja. Jeste lepa, ali meni nije max udobna. Pomerao se ovamo, onamo, ovako, onako, tja, nije WOOW osecaj! Tabure za noge, tja, nije to-to, nije osecaj uzivanja. 
A i da dodam (da se nadovezem na @vdzele), plasim se da uzglavlje uveliko kvari zvucnu sliku...
sve u svemu, i dalje mi divno izgleda, ali vise mi nije No1 (fotelja prvo treba da mi je udobna)

ps
zamolio bih vas da moj komentar uzmete kao jako subjektivan i iskren!

 

Dobio sam poklon od zene:
image.png.fe1169fdc8d4fef2ba0a5716a71faf78.png

Zara home, stolica... 
drzi me kao majka novorodjence, noge stavim na stocic kao svaki domacin :) 
meni mnoogo odgovara, a pogotovu za slusanje muzike, bilo sa zvucnika, bilo sa slusalica

 

Da me neko sad da li zelim da se odmaram u Eames ili u Zari, trazio bih ovo drugo! 

Link to comment
Share on other sites

6 sati ranije, Operater said:

dve stavke u jednom postu 

u Eames, ja sam se zaljubio pre nego sta znaci taj pojam. Cim sam video, rekao sam "to sam ja, u obliku fotelje". Proslo je NN godina, i dodjem u priliku da sednem u nju. Ah, kakav "down fall" osecanja. Jeste lepa, ali meni nije max udobna. Pomerao se ovamo, onamo, ovako, onako, tja, nije WOOW osecaj! Tabure za noge, tja, nije to-to, nije osecaj uzivanja. 
A i da dodam (da se nadovezem na @vdzele), plasim se da uzglavlje uveliko kvari zvucnu sliku...
sve u svemu, i dalje mi divno izgleda, ali vise mi nije No1 (fotelja prvo treba da mi je udobna)

ps
zamolio bih vas da moj komentar uzmete kao jako subjektivan i iskren!

 

Dobio sam poklon od zene:
image.png.fe1169fdc8d4fef2ba0a5716a71faf78.png

Zara home, stolica... 
drzi me kao majka novorodjence, noge stavim na stocic kao svaki domacin :) 
meni mnoogo odgovara, a pogotovu za slusanje muzike, bilo sa zvucnika, bilo sa slusalica

 

Da me neko sad da li zelim da se odmaram u Eames ili u Zari, trazio bih ovo drugo! 

Cijena?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...