Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Lepo ti piše u oglasu mogućnost probe. Uzmeš probaš, ako je dobro zadrziš, ako ne vratiš. Više od toga ne možeš tražiti, meni zvuči kao fer deal. 
Да, и то веома

Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, sondek said:

Lepo ti piše u oglasu mogućnost probe. Uzmeš probaš, ako je dobro zadrziš, ako ne vratiš. Više od toga ne možeš tražiti, meni zvuči kao fer deal. 

Sve jasno, umem da čitam.

Obzirom da ste svi u ovim vodama i da plivate dugo, pitanje je bilo namenjeno vama, pošto bolje poznajete konstruktore i majstore za kablove.

Svakako ću pozvati i probati, to je najmanji problem.

Link to comment
Share on other sites

Koji će ti mišljenje nas. To je zica, radi ili ne radi posao, individualni slučaj za svaki sistem kako će da legne. Probaj obavezno, deluje interesantno, nije skupo.  Mozda ubodeš bingo. Ako je zaista mono kristalni bakar, iz ličnog iskustva, eto i moja preporuka... Za probati naravno. Jedna mono kristala zica mi radi posao, u sistemu je, opet druga je radila suprotno od onog sto meni treba, nikad sa zicama ne znaš. 

Link to comment
Share on other sites

Meni poprilično sumnjiv oglas i zabrinjavajuće "naivan", a vrlo konkretan u opisu. Pa i na kraju nejansoća????

 

Sve vreme prezentuje zvučničke kablove, a na kraju oglasa piše sledeće:

"Ukoliko imate dodatne pitanja, mozete da napisete poruku ili da me pozovete, potrudicu se sa dam precizan odgovor. Ukoliko ne znam odgovor na vase pitanje iskreno cu vam predociti to.

Mogucnost probe samog strujnog kabla i testiranje kabla, ukoliko budete zadovoljni veoma lako cemo napraviti dogovor o kupovini.

Hvala na interesuvanju i izdvojenom vremenu."

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Father said:

Meni poprilično sumnjiv oglas i zabrinjavajuće "naivan", a vrlo konkretan u opisu. Pa i na kraju nejansoća????

 

Sve vreme prezentuje zvučničke kablove, a na kraju oglasa piše sledeće:

"Ukoliko imate dodatne pitanja, mozete da napisete poruku ili da me pozovete, potrudicu se sa dam precizan odgovor. Ukoliko ne znam odgovor na vase pitanje iskreno cu vam predociti to.

Mogucnost probe samog strujnog kabla i testiranje kabla, ukoliko budete zadovoljni veoma lako cemo napraviti dogovor o kupovini.

Hvala na interesuvanju i izdvojenom vremenu."

Urađen je copy/paste sa prethodnog oglasa koji ima.

Pustio sam poruku. Može se probati, naravno uz očekivanje i verovanje da korisnik neće da razbuca kablove da bi eventualnoj video šta ima unutra 😂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...