Jump to content


Kakav oglas!?


Infidel

Recommended Posts

46 minuta ranije, jegor said:

Ima jedan blizu mene u Vojislava Ilića. Interesantan auto, ali je cena sumanuta.

Ovaj tvrdi da je ovo auto koji je bankrotirao Matru.

 

Sad odgledah review…lep i praktičan auto, nije mi jasno zašto je doživeo neuspeh…voleo bih da ga imam, ali da mogu da ga kupim za neku “normalnu” cifru, pošto ovih 12K je sve samo nije normalno.

Link to comment
Share on other sites

Vrata su ogromna. Pozadi ima dosta mesta, ali mora da se provučeš kroz ta velika vrata da bi ušao.

Kad sedneš da voziš moraš da se pitaš šta je ovo. Kao da je veliki porodični auto, a ima troja vrata. Sediš višlje nego u limuzini a niže nego u SUV-u. Nije ni za grad ni za put. Nije ni za tovarenje. Nije mali auto. Šta je?

Link to comment
Share on other sites

Sad odgledah review…lep i praktičan auto, nije mi jasno zašto je doživeo neuspeh…voleo bih da ga imam, ali da mogu da ga kupim za neku “normalnu” cifru, pošto ovih 12K je sve samo nije normalno.
Дао би га он и за десет..

Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, Iron man said:

Auto je promašaj. Ne spada ni u jednu kategoriju. Nije ni za koga. Ni za  grad ni za put, ni za van puta.  Ni putnički ni teretni, ni za taxi, ....

 


Brat od tetke u NL ga ima... Mislim da ga ne bi menjao ni za šta :)
Inače je "Matra" fan i on i teča imaju jedno 6-7-8 komada (baghera, murene, onaj stariji kabrio...).

Automobil je ili prevozno sredstvo ili hobi/ljubav - o tome ne treba diskutovati...

Link to comment
Share on other sites

4 sati ranije, lars said:

2002 god/211000 km/ benzin za 12000 evra? Ne 

Maksimalno 4000-5000 evra i to da je kao čaša, netaknut. Mada je i to mnogo auto je star 21 godinu.

Automobili koji su napravljeni u malim serijama, koji su bili retki i specifični, za koje su se proizvođači potrudili da budu neobični ali i kvalitetni (a za ovaj model Reno se jeste potrudio), ne mogu se porediti sa stilo/megane/astra/golf mass production konfekcijom kojima je namena da idu u mlinove kad odsluže svoje. Ne mogu se procenjivati iz tog ugla. 

Možda ne odgovaraju svakom, ali takvim modelima vrednost u principu raste, i jednog dana očuvani modeli mogu da vrede neobično mnogo (ne sprdajte se sada, neće nikada vredeti milone). 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...