Jump to content


Jugonostalgija


dude

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam Äuo da je velik broj gradjana EU u panici zbog naglog skoka srpskog dinara i velikog broja kredita indeksiranih u dinarima.Premijeru je prosto neprijatno kako nam ide na bolje.Taj magnetizam uspeha naravno da deluje na okolinu i izaziva integrativna razmisljanja u regonu.Nekoliko zemalja EU već razmislja o napuÅ¡tanju zajednice.Zasad se u vladi ne razmiÅ¡lja o uvodjenju viza za gradjane EU,ali se prati razvoj dogadjaja.

Link to comment
Share on other sites

Objektivno, "vest" da je Jugoslavija meÄ‘u najbogatijim zemljama Evrope nije daleko od istine. Ko god je malo obiÅ¡ao zemlje istoÄnog bloka, pre tridesetak godina, složiće se s tim.

 

OK, nije bilo baÅ¡ tako sjajno, Å¡vedski standard smo imali samo kratko vreme, i to već posle raspada... B)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde je ovoj vest mesto - da je slika, išla bi u "smešne slike". Neka je ovde. :D

 

 

KatoliÄka informativna agencija emitirala je vijest da su na ‘olimpijadi vjeronauka’ koju redovito organizira ZagrebaÄka nadbiskupija ove godine prvo mjesto osvojili uÄenici Osnovne Å¡kole ‘Josip Broz Tito’ iz Kumrovca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uobičajeni dijalog u ovom delu sveta poslednjih nepar godina:

 

- Vladimir... Are you from Russia?

- No, Serbia.

- Siberia? Man, it's super cold there!

- No, no - Serbia.

- Ooooh, Syria...

- No, not Syria - S e r b... Yugoslavia.

- Aaaah, Yugoslavia! Nice country.

 

:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...