Jump to content


Jugonostalgija


dude

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Danas na nekoj sahrani, po dobrom Srpskom obicaju pri povratku sa groblja vec pocnu vicevi, cuh jedan dobar pro YU argument.

Lik, nesto stariji od mene :roll: ( inace vlasnik prodavnice nosaca zvuka u Nisu i audiofil--ali  muzikofil ne technofil), rece:

-Meni je kod TITA bilo najbolje.

 

 

 

 

 

-Tad mi patka bila najtvrdja

Link to comment
Share on other sites

Mojne Cirilicu , Ljuba ne mirise Marica  ;-) .

Niko ko iole zdravo razmišlja ne može da miriše ni tu emisiju, ni takvog voditelja...

 

 

@Zverogušter

 

Za NA znam joÅ¡ odavno, s obzirom da je ćaletov drugar radio u VTI-u u Žarkovu baÅ¡ na njegovom razvoju. Za to doba jedan od najboljih avioprojekata u svetu koji je mnogo obećavao, ali avaj...odluÄila bagra da se malo igra rata i razvaliÅ¡e onu divnu zemlju...uzeÅ¡e mi domovinu, probisveti... :plakanje

Link to comment
Share on other sites

Prvo smo izgubili sve prijatelje,pa jedva nasli nove medju bankarskim zelenasima.Dobro nam krenulo,neko nas konacno voli  i sad ovaj Siroma salje uznemirujuce sadrzaje.'oces da nam oteras jedine prave prijatelje koji ce nam ostati verni do poslednjeg centa nasih praunuka,i sam se premijer spasitelj zabrinuo da nam ne odu banke,a ti siroma tako ccc.

Link to comment
Share on other sites

ÄŒemu paranoja? Ne gledam TV pa pitam, sećam ga se kao urednika/novinara.  

 

 

Ako je pitanje za mene stvarno sam iznenađen, s obzirom da sam i pored otrovnih strelica koje konstantno odapinješ u mom pravcu, imao daleko bolje mišljenje.

 

Zašto? Zato što je emisija dno dna i poligon primitivizma i šovinizma.

 

 

Nije dobra praksa zahvatati tako široko i olako deliti kvalifikacije, mislim na ono "ko iole zdravo razmišlja"...

Link to comment
Share on other sites

Nije paranoja, samo sam malo osetljiv kada se u bilo kakvom kontekstu pomenu likovi koji bi, da je ova država iole kako treba, trebali da budu na marginama društva, a ne voditelji emisije televizije koja ima nacionalnu frekvenciju.

 

I pametno što ne gledaš TV, ni ja ga ne bih gledao, ali ne živim sam...

 

 

@prophet

 

Veruj mi, u ovom sluÄaju jeste. I napisao sam "ko iole ZDRAVO razmiÅ¡lja"... Ako te ne mrzi pogledaj jednu emisiju i biće ti jasno zaÅ¡to je naglasak na ovom ZDRAVO.

Link to comment
Share on other sites

Ne mo' da se iznenadite ako pomenuti Superhik postane direktor RTSa za neki dan

S obzirom na to sa kojim žarom brani lik i delo AV i TN i koliko se trudi da diskredituje sve Å¡to ne misli/radi kao pomenuti dvojac, uopÅ¡te me ne bi zaÄudilo.

 

@toza

 

Happy.

 

 

I toliko od mene, ne želim više da prljam ovu lepu temu sa oftopikom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...