Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Bananicu, 3,5mm

Odličan DAC, pogotovo ako mu se stavi baterijsko napajanje na USB, ima Zoki FTA kabliće specijalno napravljene za ovakve DAC-ove, gde je razdvojeno napajanje od prenosa podataka. Idealan je neki dobar power bank od što više mAh (npr. xiaomi, postoji i od 16000 mAh), ali mora da bude non-stop na punjenju, pošto je smart, pa se ugasi kad DAC ne radi i ne vuče struju.

Probao sam ovo sa M2Tech HiFace 2 usb/spdif, super radi, dobitak je bio priličan. 

Sad videh... nije bananica, ali jeste 3,5mm :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ha, ne pogledah šta sve prodaje.

Ima robe na prodaju u vrednosti od par hiljada eura, a frka mu da kupi softver od par destina.<_<

Može i da skine sa net-a, da isproba, pa koji mu odgovara neka kupi, nije preskupo, a fino radi posao. Ja sam tako isprobavao uporedo Audirvanu i Ammaru, pa sam se na kraju odlučio za Ammaru, kontaktirao vlasnika, pitao da li može popust i dobio ne samo debeo popust na full cenu, nego i povlašćenu kupovinu nove verzije kad izađe.

Link to comment
Share on other sites

Preporuka za ove kutije, pogotovo po ovoj ceni. I da se podrazumeva da su drajveri u odličnom stanju. To je „čuveni“ AP17 model naše bivše firme B&M Acoustics. Koriste midbas Audax od aerogela i takođe Audax tekstilni visokotonac.

Slobodno mogu reći da je ovo fantastičan uvod u HiFi za male novce. Nove su koštale 230 evra pre 15-ak godina, ali su prešišale mnoge sveCke brandove od više stotina euraca :-)

Zvuk je na prvom mestu muzikalan, čist, transparentan. Sviraju ono što mogu, i to rade dobro… Nisu teške za pogon…

 

ap17_zps7z6hgst6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...