Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

A ja mislio da sam sa Bengerima najgori od sve dece.

Nego koji su novci u pitanju gosn Makedonac,posto mi je scenarista "Tyranta" shurnjajin bratanac od tetke.

Posto pare i bubrege otisli na hife,evo dajem jedan testis,reci mu da se radi o mladzem coveku :wave2

 

 

Pocelo da se gleda ''Outlander'',deluje zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Evo baÅ¡ prebacujem na usb za potrebe televizora zaludnog poslednje tri epizode prve sezone HoC da se pogleda veÄeras. Živ nisam. Å ta će biti? Ko će pobijediti?

p.s. Video sam spoiler neplanirano (a kako drugaÄije...), maloj Zoi će Kevin Spejsi da uruÄi otkaz od života u metrou, why, oh, why?? BeÅ¡e mala Zoi najlepÅ¡a devojka u seriji ispod 160cm, mada, nije ni imala konkurenciju u tom smislu. NajviÅ¡e me nervira onaj fotograf umetnik Å¡to muva onu babu Å¡to džogira. Ne ume ni sliku da kropuje. Najbolji lik je tamnoputi sa rebarcima na žaru. Taj malo priÄa, za razliku od umetnika, babe, Spejsija i one latine Å¡to vata beleÅ¡ke kod predsednika svih gradjana. Opss, evo prebacilo. odoh da gledam. Ako se ne javim veÄeras ponovo, to je od Å¡oka Å¡to mala Zoi poginu na Å¡inama DC metroa, ko bi to oÄekivao :evil: ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...