Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Završio detektive, sjajna serija. Nije za poređenje sa Breaking Bad, svidele su mi se obe.

Detektivi su serija Äije gledanje je vrlo nezdravo za puÅ¡aÄe i pivopije smoking.gif, Mekonahi pali jednu na drugu, nije normalan. Postoji taj fenomen koji puÅ¡aÄi znaju gde u druÅ¡tvu kad neko zapali cigaru, automatski hvataÅ¡ paklicu i paliÅ¡ i ti. Po epizodi sam troÅ¡io 4 cigare. Pivo uobiÄajeno, ne smem da kažem.

Link to comment
Share on other sites

Završio detektive, sjajna serija. Nije za poređenje sa Breaking Bad, svidele su mi se obe.

Detektivi su serija Äije gledanje je vrlo nezdravo za puÅ¡aÄe i pivopije smoking.gif, Mekonahi pali jednu na drugu, nije normalan. Postoji taj fenomen koji puÅ¡aÄi znaju gde u druÅ¡tvu kad neko zapali cigaru, automatski hvataÅ¡ paklicu i paliÅ¡ i ti. Po epizodi sam troÅ¡io 4 cigare. Pivo uobiÄajeno, ne smem da kažem.

Onda ništa..ja sam u fazi pokušaja ostavljanja pljuga ( deseti dan ), ne bi' se onda s tim zajebav'o. :plakanje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Game of Thrones http://www.imdb.com/title/tt0944947/?ref_=fn_al_tt_1

 

Poslednja epizoda u chetvrtoj sezoni rekapitulira dogadjaje iz cele sezone i podize seriju na novi nivo,nivo veoma kvalitetne glume i kvalitetno odradjenih scena.Neki dogadjaji se konachno deshavaju,solidan broj je bio predvidiv,sve u svemu veoma dobro.

Verovatno vec sad najbolja serija ikad snimljena(ako ne bude nekog teshkog razocharanja),svaka preporuka za gledanje(ako ima nekog da je ne gleda) - Valar Morghulis.

 

Missandei

 

tumblr_static_tumblr_ljcn4hdobg1qijwqno1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...