Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

Evo baÅ¡ prebacujem na usb za potrebe televizora zaludnog poslednje tri epizode prve sezone HoC da se pogleda veÄeras. Živ nisam. Å ta će biti? Ko će pobijediti?

p.s. Video sam spoiler neplanirano (a kako drugaÄije...), maloj Zoi će Kevin Spejsi da uruÄi otkaz od života u metrou, why, oh, why?? BeÅ¡e mala Zoi najlepÅ¡a devojka u seriji ispod 160cm, mada, nije ni imala konkurenciju u tom smislu. NajviÅ¡e me nervira onaj fotograf umetnik Å¡to muva onu babu Å¡to džogira. Ne ume ni sliku da kropuje. Najbolji lik je tamnoputi sa rebarcima na žaru. Taj malo priÄa, za razliku od umetnika, babe, Spejsija i one latine Å¡to vata beleÅ¡ke kod predsednika svih gradjana. Opss, evo prebacilo. odoh da gledam. Ako se ne javim veÄeras ponovo, to je od Å¡oka Å¡to mala Zoi poginu na Å¡inama DC metroa, ko bi to oÄekivao :evil: ?

Završi jadna Zoi, kao Ana K.
Link to comment
Share on other sites

Nastavljam veceras sa drugom sezonom. Uopste nisam siguran sta me u ovoj seriji tera da gledam dalje... Da me sad neko pita da li preporucujem ne bih znao sta da kazem, ni tamo ni ovamo, tuc-muc.

Vidim ja da ce posle ovoga morati da se odgleda nesto SF-asto da se vratim u normalu. Sta tu ima od serijala novijih ali da nije kabasto (156 epizoda po sezoni i 34 sezone)? Kakva je ta sa Halle Berry?

Link to comment
Share on other sites

@Weljko

Hocu, ako pocnem da gledam. Cini mi se da sam negde video da je dobra serija, pa rekoh da pitam ovde.

Druga sezona HoC ionako zasad ima prevod samo do sedme epizode, pa taman kad dodjem dotle presao bih na neki SF da odmorim mozak od tih oblika zivota u kravatama i odelima sto obitavaju u kabinetima a zene im oblikuju zivotnu sredinu u jos skupljim odelima.

@Mrachni

Gresis, nije svima.

Link to comment
Share on other sites

Prevoda nema već duže vreme, tako da ako ti engleski nije stran nemoj ni da  ÄekaÅ¡... Zbog terminologije nije loÅ¡e skinuti engleski prevod...

Ja sam odavde skinuo prevod za drugu sezonu http://titlovi.com/titlovi/house-of-cards-191401/

 

Radio je OK.

 

HoC nije losa , Spejsi je svarno glumcina , on izvlaci seriju onim replikama "u lice".Cool je sto sve vreme igra svoju partiju saha (zrtvuje  , menja figure .. ) i dobija....

 

Meni su Bekstvo iz Zatvora i Sopranosi za sad najjace serije, ne racunam komedije .

Link to comment
Share on other sites

Koliko god da mi se sviÄ‘ao Prison Break u poÄetku, posle je razoÄarao.

Kao i svaka serija prvi ili prvi i drugi serijali su  :thumbsup2 .

A onda gladna publika i producenti u$e#u celu stvar.

Ali me je PB terao da gledam svaku sledecu epizodu ,kao nijedna serija do sad , kao da igras igricu , pa ono sta ce dalje da se desi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...