Jump to content


Omiljene serije


zoltan

Recommended Posts

Nece jos detektivi, pa mi kum preporucio The Killing. Americka verzija danskog originala.

Nije lose, nije lose. Zavrsio prvu sezonu, veceras napadam drugu. Imam zamerki tu i tamo, no, u principu sam zadovoljan. Nije remek delo ali moz se gleda, lepo ide.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja tako gledam Black List (mada me nije nesto dojmila) i sad sam krenuo sa Wayward Pines.

 

Prosle godine sam procitao knjigu Pines (Blake Crouch). Blake Crouch je napisao i 2 nastavka, tako da ako serija dozivi uspeh, bice jmakar jos 2 sezone.

Link to comment
Share on other sites

GoT pukao i prsao odavno.

 

Homeland me iznenadi.Odustao od gledanja na kraju trece,pa se poshishmanio i pustio chetvrtu sezonu.Ocekivak da ce biti krshevita,kad ono mere se gleda.

 

Homeland  http://www.imdb.com/title/tt1796960/?ref_=nv_sr_2

 

 

oHP4BqI.jpg

Ja sam odgledao trecu sezonu, ti rece da ima cetvrta i ja skinuh prvih 5 epizoda, medjutim sve mi je to izmesano-ne znam jel ovo nesto novo isto mi maltene i treca i cetvrta, peta epizoda npr. i u trecoj i u cetvrtoj mi ista, sta je ovo, nije mi jasno...

P.S. a ima i peta sezona...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vala baÅ¡. RazmiÅ¡ljam se i ja da prekinem praćenje. Ne znam, možda pogledam joÅ¡ jednu epizodu ako ne budem imao niÅ¡ta pametnije, mada, to i nije tako teÅ¡ko, recimo, mogu da reÅ¡avam ukrÅ¡tene reÄi ili da gledam laste sa terase.

Sinoć pomislim da će Sense8 (najnovija Netflixova, nahvaljena samo tako joÅ¡ pre premijere) da bude bolja, kad ono Äabar. Odgledao sam 4 epizode, ima 12. Tinejdžeri su glavna ciljna grupa, rekao bih. Ali dobro, slede nastavci nekih od onih dobrih serija pa će valjda biti ok.

Link to comment
Share on other sites

Å iri mu je raspon brkova no razmak meÄ‘ oÄima.

Nego, dal da piÅ¡em scenario za seriju o audiofilima? Sažetak: stanovnik Hamburga, Luis Hajnc Suarez, oÄito imigrant, dugogodiÅ¡nji je audiofil i, sve u svemu, težak Äovek (to zbog entertejment faktora, dosadno je kad je glavni glumac dobri samarićanin). Serija prati njegovo dugogodiÅ¡nje graÄ‘enje sistema i razgraÄ‘ivanje liÄnosti. Dramski zaplet dostiže vrhunac na kraju prve sezone kada Luis dobija glavni zgoditak na Euro loto od 84 miliona evra. Scena koja zatvara sezonu je kad, posle izlaska sa urgentnog na svoju odgovornost, Luis ulazi u taxi i preko wifi-ja otvara na brauzeru hifi shark sajt i drhtavo ukucava naziv komponente koju je zeleo od sedmog razreda osnovne Å¡kole. Pojavljuje se jedan rezultat pretrage i upućuje ga na kupujem prodajem. Luis gasi telefon i kaze taxisti: promena plana, momak, ne idem kući. Vozi za Srbiju. U pozadini ide neÅ¡to od Canned Heat a zadnji kadar lagano pomera kameru sa lica taksiste koji vezuje pojas ka jugu gde se na horizontu nazire crveno nebo pretećeg izgleda.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...