Jump to content


Streaming uređaji - modeli, iskustva, poređenja


Dragan Penev

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

8 sati ranije, sondek said:

Zato svaki ugovor novi clan porodice, izredjasmo se vec svi u kuci

Meni to nisu dozvolili, iako mi je ugovorna obaveza po svim ugovorima istekla (imao ih 3 za 3 različita mesta). 

Osim toga internet mi je u kancelariji "pucao" više puta nedeljno što mi je ometalo rad. Čak sam zvao druga koji je tamo na "poziciji" ali nisu mogli da reše problem jer "ne ulažu u mrežu i ljude"... 

Jbg, očigledno ne mogu da shvate 2 stvari: 1. nemaju više monopol, neko drugi je "uzjahao" 2. ima drugih načina da se gleda n1 i novaS

Ne bih ja tu petljao etiku, što neko reče: svi su go*na

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, giZ_Mo said:

Исти случај те формулу 1 морам да гледам путем стримова!

Zamisli situaciju nas sa SBB koji ni jedan sport osim F1, Moto GP i nekih ŠLJ fudbalskih liga ne možemo gledati na Sportklub.

Muka nam je više od ovih zlih igara gde se forsira jedna televizija i gura se se tamo, pri tom od naših para.

Link to comment
Share on other sites



Zamisli situaciju nas sa SBB koji ni jedan sport osim F1


Хммм, они који ме познају знају да осим Ф1 ни један други спорт не гледам, сори.


Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

I jedni i drugi su gomna, ali je lako tuđim k….. koprive mlatiti (ovo na račun MTS-a).

Iako, ja kao korisnik jednog ili drugog provajdera ne vidim neki poseban benefit, osim x meseci za dinar kod jednog, pa kad istekne, prelaz kod drugog. I jedni i drugi svoje korisnike tretiraju kao gomna, ne vidim nijedan razlog da ih i ja ne tretiram drugačije.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, giZ_Mo said:

Пишем само о Ф1, други спортови ми нису интересантни поготову они са лоптом.

Послато са M2006C3MNG помоћу Тапатока
 

Pa kako da ti kažem...ne vrti se sve oko tebe. Ima ovde puno korisnika raznih provajdera.

Ajde, uživaj u gledanju F1 (očajno dosadan sport ali poštujem)

Link to comment
Share on other sites

31 minuta ranije, vdzele said:

Posle 24000 poruka, da li smemo da kažemo da si

2. prosečno

3. odmereno

Е сад' како рећи а не узети статитистику у помоћ!

Дакле:

2023 - 2008  = 15

24176 :15 = 1611, 73333 приближно 1612

1612 : 30 = 53,7 порука месечно 

Значи одмерено просечно!

Link to comment
Share on other sites

Djelimicno je vezano za ovu temu, pa ne zamjerite za lagani off
Treba mi savjet oko napajanja strujom dva DAC-a i Wiim mini strimera. Svi se napajaju preko usb kabla. Trenutno koristim usb ulaz na tv-u i na risiveru od kablovske. Fali mi za jedan uredjaj. Sta je bolje, da uzmem one punjace za mobilne telefone koji imaju vise usb ulaza (2 ili 3) ili mozda klasicni produžni kabal koji isto ima na sebi usb uticnice? Ili nesto trece da preporucite?

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, montenegrino said:

Djelimicno je vezano za ovu temu, pa ne zamjerite za lagani offemoji57.png
Treba mi savjet oko napajanja strujom dva DAC-a i Wiim mini strimera. Svi se napajaju preko usb kabla. Trenutno koristim usb ulaz na tv-u i na risiveru od kablovske. Fali mi za jedan uredjaj. Sta je bolje, da uzmem one punjace za mobilne telefone koji imaju vise usb ulaza (2 ili 3) ili mozda klasicni produžni kabal koji isto ima na sebi usb uticnice? Ili nesto trece da preporucite?

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Koji DAC napajaš preko USB?

Ja sam imao svojevremeno Earmen Tr-amp koji se isto tako napajao preko usb i koristio sam klasičan telefonski punjač i kabl.

Za Wiim se sećam kada sam uzeo od druga na probu da sam isto na običan telefonski punjač.

Link to comment
Share on other sites

Koji DAC napajaš preko USB?
Ja sam imao svojevremeno Earmen Tr-amp koji se isto tako napajao preko usb i koristio sam klasičan telefonski punjač i kabl.
Za Wiim se sećam kada sam uzeo od druga na probu da sam isto na običan telefonski punjač.
DAC je smsl su-1. Malo me strah od punjaca jer pojedini znaju da se griju s stalno ce biti ukljuceni u struju, ali to je mozda samo kada su nakaceni na telefone u rezimu punjenja. Laik sam potpuni po tom pitanju pa zato pitam

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...