Jump to content


KONCERTI [najave, desavanja ...]


Pirate

Recommended Posts

Ribot je razvalio...kakav je to pak hedonizam bio, Sade i Ferry su mala deca. Fantasticna improvizacija njegovog tria, a posebno cica Toma sa svojim gudalom na kontrabasu koji je u svom svetu....vidi se da su neki fini ljudi, veoma zahtevni.

Naime, toliko su srali da to nije normalno, tako da su samo oni mogli da uzivaju u svojim solazama. Stekao se utisak da svakog od njih trojice boli dupe sta druga dvojica sviraju. Publika nenaslusana i misli da je sve sto je prezentovano na jazz festivalu i dobro, tako da je nestedimice aplaudirala i ovacijama pozdravljala ova tri zajebanta. Mora da je dobro kada je nerazumljivo i konfuzno, pa da ne ispadnu dzukci....

Odmorih se u prevozu tako da sam mogao mirno da zaspem.

Novost u Domu omladine je to, sto je pozornica na kontra strani. Napravili su manuelne pisoare i slavine umesto da su ugradili one sa fotocelijama, pa moras sve da pipas....

Eto, sve u svemu jedno jadno vece.

I da dodam da je ekipa u sastavu Ras, Vule i ja bila na visini zadatka.....jedino sto su neki prebegli kod Sade, ali dobro....

Link to comment
Share on other sites

2 sata 100% cistog hedonizma.Bolji koncert dosad nisam video,a bilo ih je dosta. :klanjanje

Evo vec na you tube snimka zavrsnice koncerta,sto se mene realno realno je odabrana prava visina mesta odakle je pevala u odnosu na ostatak sadasnje svetske scene,barem kad je koncert u pitanju.

Na zalost nisam bio,ali sam cuo da je koncert bio fenomenalan :thumbsup2 .

Link to comment
Share on other sites

Nisu zvezde, ali su budućnost domaćeg džeza i prvi festival koji naš sajt organizuje u saradnji s Kamernim pozorištem muzike "Ogledalo" (organizatori Interzone festivala).

Sutra i prekosutra u CK13, pa eto prilike da novosadska ekipa podrži akciju :)

http://www.jazzin.rs/post/Jazzin-festival-u-Novom-Sadu.aspx

Link to comment
Share on other sites

rasprodate su karte, na zalost....

Da, kaže mi drugar koji je jedan od sponzora da je dobio dve karte, isto koliko i ameriÄka ambasada koja je glavni sponzor, a da je svih 200 (!!!) karata koliko je ostalo za slobodnu prodaju otišlo za pola sata. Mogli su i neku manju salu da naÄ‘u... :screwy

Link to comment
Share on other sites

Oko 400 karata je bilo u prodaji, bilo ih je do otprilike nedelju dana posle pocetka prodaje. Slazem se da je mala sala, a prodaja licno, dve karte po osobi, prilicno nezahvalna za nas nebeogradjane i nepancevce. Ali ako smo uspeli imamo eksluzivu da gledamo Sterna i ekipu, tj Wekla i ekipu ako mene pitate :listen, u maloj sali i intimnoj atmosferi i za male pare!

Link to comment
Share on other sites

Oko 400 karata je bilo u prodaji, bilo ih je do otprilike nedelju dana posle pocetka prodaje. Slazem se da je mala sala, a prodaja licno, dve karte po osobi, prilicno nezahvalna za nas nebeogradjane i nepancevce. Ali ako smo uspeli imamo eksluzivu da gledamo Sterna i ekipu, tj Wekla i ekipu ako mene pitate :listen, u maloj sali i intimnoj atmosferi i za male pare!

Sala prima 380 ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Stern,pa ne mogu da verujem.Danas sam bas kupio zbog njega jednu Miles-ovu plocu (Star people),gledao prosle nedelje neki dokumentarac na Mezzo sa njim u sklopu serije razgovora sa Miles-ovim saradnicima.Odusevio me tip.Imam inace jedan album We want Miles na kome je on,odlican live i vrhunski snimak.

Umemo malo da omanemo na ovoj temi,setam neki dan telepom,vidim neki plakat na madjarskom pored koga sam vec prosao par puta,mislim ma neko kult.um.drustvo,folklor drndebal ili ko zna - kad ono propustih Lajka Feliksa medju ostalim ucesnicima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...