Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

mom microsoft-operisanoj nokiji je veoma teško nafotkati live snimak pa ga smanjiti na par kilobajta Ljubo-dozvoljenog formata...

...ako baš treba da postujem neku live sliku to kod mene zahteva da je pošaljem nekom viberom pa da mi je neko vrati vajberom pa da je tako dijetalnu snimim i postujem jerbo foto-data smanjivač me mrzi da tražim u gloopom microsoft store-u

Link to comment
Share on other sites

51 minuta ranije, zflazar said:

kad Krca i ti imate predkane moderne telefone....

Ma jok. Ja otišao u Gigaslom u Ziri/Zari  i pitao koji vam je najjeftiniji telefon, Oni rakli taj i taj. Ja rekao dajte mi prvi sledeći.  I to koristim već dve godine, neki Huawei, ništa mu nisam promenio od osnovnih podešavanja, samo zvono da ga prepoznam.

Ali, radio sam  u Infostanu. I tamo smo dobijali službene telefone. I još uvek pamte mene kao  lika koji je službeni telefon držao u fioci. Nisam ga nosio kuć sa sobom i iako smo imali solidnu količinu kredita na svakom. 

E, ali onda smo jedne godine, zahvaljujući jednom blesavom direktoru, svi, ali baš svi, dobili Sony Xpiria Z1 telefon, tada najskuplji telefon u redovnoj prodaji. To je bio ruka-ruci dil izmedu Telekoma i tog direktora i bitnijih elemenata u skupšini grada (Infostan nije bitan i tamo niko ne donosi odluke). E, taj telefon je i danas odličan, tada sam ga i ja koristio jer je paket koji je išao uz njega bio nepotrošiv.

Šta da vam kažem, znate i sami ko se domogao vlasti 2012/2014.

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, zflazar said:

mom microsoft-operisanoj nokiji je veoma teško nafotkati live snimak pa ga smanjiti na par kilobajta Ljubo-dozvoljenog formata...

(....)

Ma,  sve ove fotke što često kačim sam uploudovao na Imugur. Imaš još mnogo sličnih sajtova a i sirota bangava Google Picasa sad opet može da posluži. Dakle, kači fotke negde (Imugur i slično) a ovde  samo   linkuj image address.

Forum engine radi očajno jer ne umeju da ga podese ali radi dovoljno dobro za linkovanje fotki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...