Jump to content


Na gramofonu..


Aurelijano Buendija

Recommended Posts

4 minuta ranije, Patolog said:

Slazem se. 

Ima.

A ima i pm ovde. Tebi za info, dogovorili smo se oko svega. :)

Druge vidove socijalnih mreza, npr. Tviter koji si pomenuo . . .  ne koristim. 

Next. :wave2

Ma ja sam evropski čovjek širokijeh shvatanja, odma' sam dao dva predloga.;)

Link to comment
Share on other sites

I stvarno, evo sad ste me naterali i ovo da pustim. Niste pristojni, ima i pogodnijih načina komunikacije a ne ovako da mučite invalide. 'De ćem vam duša.
fYBjklj.jpg
 
[mention=43496]Krca44[/mention]  Krco, dolazivaj bre, i pomagavaj i spašavaj. Ovaj vinil ne pušta,
ix taj je baš opšte mesto, evo ( i za Đuku ) nešto novije od dotične

d270b5657d53d3c3c2e3c14134420b57.jpg

24496bacd86c104b62868d14d2e61d18.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Woland said:

ix taj je baš opšte mesto, evo ( i za Đuku emoji3.png) nešto novije od dotične

(....)
 

Ma, stoji mi pored pojačala još od pre nove godine kad su drugari bili. Tad je i gram poslednji put uključivan.  

A jeste ta ploča opšte mesto jer je remek delo.

Nemo' sad da iskopam još jedno remek delo opšteg mesta, ploču Sanjam od Hanke Paldum.

Link to comment
Share on other sites

3 minuta ranije, Woland said:

^ ahm.. eee, sada već komuniciramo emoji3.png
@Bujodrag - može Hanka, ali ona je hardcore, za posle ponoći, do tada:

Može Hanka, i to ona nemačka "Kraj tanana šadrvana".:listenA ovaj Zvonkov album nažalost nema na Tidalu, valjda može da se skrpi plejlista sa onih sedam albuma koji su dostupni...:unsure:

Link to comment
Share on other sites

4 minuta ranije, Woland said:

@Zexx nema ni Lale Kovačeva na Tidalu.. kada dođe sudnji dan pa crkne internet, naplaćivaću ulaznice za slušanje gramofona :D

 

Eh, imam ja ručica što na gramofonima što posebno, komada tri, samo su malo drugačije raspoređene od onih tvojih, ali i 0% želje da ih ponovo aktiviram...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

12 minuta ranije, Woland said:

@Zexx nema ni Lale Kovačeva na Tidalu.. kada dođe sudnji dan pa crkne internet, naplaćivaću ulaznice za slušanje gramofona :D

 

Nema ga ni kod Rusa. A glupa Srbija hvali onog Putina. Eto dokle nas je to dovelo.

Ni votka više nije k'o što je bila u moje vreme :sukanjesedebradeemotikon:

 

Kad smo već kod toga, ima li u blizini nekog da mi ripuje te ploče kako Bob zapoveda, u neki digitalni format?

 

Link to comment
Share on other sites

1 minut ranije, Woland said:

@Zexx pa dobro, niko nije savršen, ne moraš da se pravdaš, možda jednom ponovo proradi gramofon :)

@Bujodrag dobro si se setio, da mi njemu lepo predamo listu za rutracker, pa ako ispuni da mu se da nekakav orden :D

 

Ovo prvo nije mnogo verovatno, možda eventualno jedan i ostavim u kući, đavo će ga znati, a ni za ovo drugo nisam siguran, onaj prethodni je podelio kamaru ordena, ne znam je l' uopšte pretek'o neki...B)

Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, Woland said:

^ menščini da (prosto neverovatno) nije bilo gramofonske teme pod muzikom..

U čemu je razlika u odnosu na temu "Šta se sluša", kad je svaki vinildžija naglašavao koje je izdanje u pitanju, i da jedino na vinilu muzika svira, da ne kažem da su svi ostali izvori njesra.Valjda je poenta da se čuju neki predlozi za slušanje, otkrije muzički ukus ili neukus audiofila, bez potenciranja šta je izvor.Ovako samo izgleda da je tema elitistička, jer se odnosi samo na vinile, i da se jasno pravi još jedna podela na nas i njih, neke, one...:P

I to baš sad dok nam otimaju...:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...