Jump to content

Test strujnih konektora - iskustva

Recommended Posts

Isrobao uzduz i popreko, na nekoliko jeftinjih, skupljih i skupih kablova... Doduse nikada nisam samo schuko kriticki slusao, ili samo iec, prosto kabel zaokruzen Andrejevim konektorima postaje bolji kabel od svakog drugog konektora koji sam probao (a bilo je tu Furutecha, Oyaide-a, ieGa...).

Bice interesantno cuti sledecu fazu - Andrejev monokristal na celoj naponskoj putanji...

• Replies 559
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Нешто у вези струјних контаката: Проверити квалитет контаката у разводној кутији гране из које се напаја аудио систем.Узалуд аудиофилски шуко ако су се жице у кутији разлабавиле. Ваго има добре конект

Iskren da budem ne mogu da se setim, znam da je dobar konektor. Ja se ne unosim mnogo u slusanje konektora i kablova. Ne poricem uticaj na zvuk, ali nisam spreman da provodim sate u poredjenju konekto

Ovo su te na koje sam mislio. Po mom iskustvu izuzrtne.  

Posted Images

2 minuta ranije, Dražo said:

Isrobao uzduz i popreko, na nekoliko jeftinjih, skupljih i skupih kablova... Doduse nikada nisam samo schuko kriticki slusao, ili samo iec, prosto kabel zaokruzen Andrejevim konektorima postaje bolji kabel od svakog drugog konektora koji sam probao (a bilo je tu Furutecha, Oyaide-a, ieGa...).

Bice interesantno cuti sledecu fazu - Andrejev monokristal na celoj naponskoj putanji...

Samo napred , javljaj utiske ...:cheers

• 1 month later...

Danas sam ih montirao i odma se osjeti fino nijansiranje , tekstura , otvorenost ,boja ... Iec konektor koji sam ugradio na strujni sa bals šuko je u startu pokazao o čemu se tu radi , tako da će s ova dva šukoa to da bude još bolje kad se usvira . Mozda bude još koja rotacija kad stigne sr 20 , vidjet cu ;)

15 minuta ranije, ab said:

Kakav je aAndrej na poziciju IEC sa bals u odnosu na C-004?

Nema druge nego da probaš :D Imao sam namjeru da uzmem taj C 004 , al sad definitivno nemam potrebe . Samo jedan iec od Andreja u sistemu je napravio pometnju :wub: . Sve je dozirano po ps-u ... i boja i otvorenost i mekoća . Zaista sjajan bakar .