Jump to content


Streaming servisi,Tidal,Spotify,Qobuz


sondek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Qobuz stvarno dobar zvuk, cini mi se bolji i od Tidala.

Nema normalizacije zvuka pa neka stvar bude glasnija, sledeca tisa, i cudan izbor kad sam krene da vrti nakon odsvirane pesme. Tu ga Tidal i Spotify siju.

Zapatio sam nemacku verziju, pa ubacuje neke nemacke predloge, a i opisi su na nemackom al jga, bice valjda jednom i kod nas da moze.

Link to comment
Share on other sites

On 2. 3. 2024. at 22:48, Roolieman said:

Qobuz stvarno dobar zvuk, cini mi se bolji i od Tidala.

Nema normalizacije zvuka pa neka stvar bude glasnija, sledeca tisa, i cudan izbor kad sam krene da vrti nakon odsvirane pesme. Tu ga Tidal i Spotify siju.

Zapatio sam nemacku verziju, pa ubacuje neke nemacke predloge, a i opisi su na nemackom al jga, bice valjda jednom i kod nas da moze.

Mnogo bolje od Tidala, naročito u srednjetonskom i visokom opsegu. Nema muljanja. Otkazao sam Tidal. 

Link to comment
Share on other sites

 

u gmail sanducetu me sacekalo ovo danas:

"On your first billing date on or after April 10, 2024, you’ll now pay just 1790 Ft/month for all the same features you currently use on a TIDAL Individual plan.
This is because we’re making it easier for everyone to enjoy best-in-class sound quality by combining our HiFi and HiFi Plus tiers into a single subscription tier called TIDAL.

You will see these changes reflected on your Subscription page at account.tidal.com on your first billing date on or after April 10, 2024. Thanks for choosing to be a TIDAL subscriber."

ajd da kazem da je tih 1790HUF,nekih 5 eura....:thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, paja959 said:

 

u gmail sanducetu me sacekalo ovo danas:

"On your first billing date on or after April 10, 2024, you’ll now pay just 1790 Ft/month for all the same features you currently use on a TIDAL Individual plan.
This is because we’re making it easier for everyone to enjoy best-in-class sound quality by combining our HiFi and HiFi Plus tiers into a single subscription tier called TIDAL.

You will see these changes reflected on your Subscription page at account.tidal.com on your first billing date on or after April 10, 2024. Thanks for choosing to be a TIDAL subscriber."

ajd da kazem da je tih 1790HUF,nekih 5 eura....:thumbsup2

Dobio i ja ali kao član Tidal family.

Pa sad nije jasno šta i koliko plaćamo 

Link to comment
Share on other sites

Odgovor SBB operatera na pitanje oko ove teme.

"Zdravo, Predrag je. Tidal od 1. marta više nije deo ponude. Tidal menja svoj model poslovanja - fokusiraće se prvenstveno na kreatore sadržaja umesto na slušaoce kao što je bilo do sada. Iz tog razloga dolazi do povlačenja TIDAL aplikacije iz naše ponude."

Link to comment
Share on other sites

JA: Šta to treba da znači za mene kao krajnjeg korisnika?

JA: Da li ja gubim svoj Account kod TIDAL-a i pristup servisu?

Predrag: Registrovani korisnici će imati mogućnost da koriste Tidal do daljnjeg.

Link to comment
Share on other sites

JA: Do daljnjeg bi trebalo da znači šta?

Predrag: Nemam ništa preciznije, do daljnjeg. Ukoliko bude došlo do promena, sve dodatne informacije o postupanju, će biti naknadno postavljene.

Link to comment
Share on other sites

"sve dodatne informacije o postupanju, će biti naknadno postavljene."

Da nisam priupitao na ovu temu, ne znam gde bih uopšte video ovu važnu vest na njihovom sajtu ili nekim čudom u svom email sandučetu???

BANDA

Link to comment
Share on other sites

Ovo piše u cenovniku:

Korisnici koji u svom paketu imaju uključenu Tidal HiFi opciju plaćaju razliku u ceni između Tidal HiFi i odabrane Tidal opcije.

Da li to sada znači da će zapravo Tidal HiFi Plus kod SBB-a da poskupi za cenu uključenog HiFi paketa koji sada od 1. Marta nije u okviru paketa???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...