Jump to content


Emisija "Ne moze to bez kabla"


ScepanBG

Recommended Posts

Nemam vremena da gledam tvoje emisije preko leta ali zato sad zimi odgledam skoro svaki dan po dve.Zato se u ovoj temi nisam dugo javljao i sad ovom prilikom zelim da te opet pohvalim i dam ti podrsku za to sto radis.Da nam "Ne moze to bez kabla" traje jos dugo,dugo a ti da nam ozdravis.

Puno odlicnih gostiju i informacija.Dragoceni saveti i za nas u srednjim godinama a posebno za klince koji dolaze.Iz tog razloga,mislim da je ovo sto radis pre svega plemenito.Samo napred.

Hvala i tebi i ljudima iz Radio 2 M

Ja sam kod 30-e epizode. Idem da je pogledam.

Link to comment
Share on other sites

ZoranZu, Ab, RingeRaja, Bato-hi-fi, Father, Generalna Skupština, Peter, Vlajo, Microfarad, Krca44... Hvala Vam puno!!! Da ste zivi I zdravi :):thumbsup2 :cheers Sledeca emisija bice 25.01.2018 od 17:30 do 19:30 casova,a u ponedeljak cu se videti sa gostom I tada cu napisati ko ce biti gost :) Ocekujte u ovoj godini da ce pored novih gostiju,biti I nekoliko gostiju(najgledanijih,najzanimljivijih) koji su bili u 2017 gosti.A planiram i da posetim Acu Ribona(i snimim emisiju kod njega) :)

Link to comment
Share on other sites

On ‎2018‎-‎01‎-‎18 at 11:26, Peter said:

Nemam vremena da gledam tvoje emisije preko leta ali zato sad zimi odgledam skoro svaki dan po dve.Zato se u ovoj temi nisam dugo javljao i sad ovom prilikom zelim da te opet pohvalim i dam ti podrsku za to sto radis.Da nam "Ne moze to bez kabla" traje jos dugo,dugo a ti da nam ozdravis.

Puno odlicnih gostiju i informacija.Dragoceni saveti i za nas u srednjim godinama a posebno za klince koji dolaze.Iz tog razloga,mislim da je ovo sto radis pre svega plemenito.Samo napred.

Hvala i tebi i ljudima iz Radio 2 M

Ja sam kod 30-e epizode. Idem da je pogledam.

Hvala ti puno!!! :) Da si ziv i zdrav!!! :) :thumbsup2:cheers

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, microfarad said:

Ko će danas, biti gost u emisiji?

Današnji gost biće Dušan Stijepčić(audiofil-samograditelj pojačala, zvučnika... Uradio je dosta Hiraga, pa otud i nadimak Dule Hiraga, radio i dosta poboljšanja na uredjajima...imaće dosta toga da kaže jer je jako dugo u hifi i družio se/druži se sa mnogim našim hifi velikanima) :) Emisija počinje danas u 17:30, a trajaće do 19:30 časova :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...