Jump to content


Forum - tehnički i drugi problemi


giZ_Mo

Recommended Posts

Već danima pratim kako se malo po malo neke funkcionalne stvari dorađuju, ali mi nije jasno da su svi postovi od ranije pisani sa ćčšđž i u ћирилици potpuno nečitki ???

- Da li je moguće da ne može da se uradi neka automatska konverzija naslova i tekstova postova ili čak da to nije postavljeno kao prioritetan zadatak? Ceo forum, iz mog ugla bar, izgleda kao kada ne setujete subtitle na EasterEurop slog simbola na DVD-u...???

- Postoji li nešto što treba setovati unutar pretraživača pa da može da se text prikazuje normalno?

Izuzetno je otežano čitanje Foruma! -_-

Ja sve vidim ovako, bilo da je explorer ili chroma.

Link to comment
Share on other sites

...ali mi nije jasno da su svi postovi od ranije pisani sa ćčšđž i u ћирилици potpuno nečitki ???

Meni je ovo najgori feature koji ne radi. S' vremena na vreme sam listao stare postove gde se itekako ima šta za pročitati, a ovako je to postalo neupotrebljivo.

Ajde to da se sredi pod urgent. Please!

Edited by NShappy
Link to comment
Share on other sites

5 sati ranije, siroma said:

Nesto sam zeznuo pa mi se izgubila opcija *New content a tamo je stavka Unread content.

Kako da vratim?

Klikni na Unread content gore desno, kad izadje spisak nepročitanih poruka, sa leve strane na vrhu iznad spiska tema sa novim postovima imaš naslov Unread content, odmah ispod njega opciju Edit this stream, onda podesi u srednjoj koloni da prikazuje sve poruke, a ne samo Unread i sve to u levom donjem uglu naslovi novim naslovom i idi na Save new stream, Ja sam ga nazvao New content, zbog nostalgije.

Otvaras tako sto na vrhu strane, levo, kliknes na Activity, ispod imas My Activity stream i onda ce ti otvoriti opciju koju si sacuvao, tj. kako si je nazvao, New Content ili drugacije. Ona je pod Custom streams, a imaš iznad toga i Default streams sa već programiranim parametrima. Pa biraj.

Eto ima i noviteta, nije sve tako crno. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...