Jump to content

Recommended Posts

• Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da formalno se ne gađa za malo

mislim da ozbiljnom dileru Hegela ne bi bio problem doneti na kućni prag ozbiljnog kupca demo primerak na slušanje bez obaveza. Moj pogled na racionalni hedonizam, ništa drugo.

moji drugari koji su imali priliku da čuju nova Luxman integralna pojačala sa novim Tannoy kutijama veoma su se povoljno izrazili o njima.

Posted Images

Upoznao na berzi jednog zakletog vinildžiju. Pomislim," e ovaj nema ni jednog CD-a kod kuce".Prodavao na berzi odlicne vinile, uglavnom near mint. Neki stari i po 60g.Ali kao novi.Kupio sam par dobrih jazz naslova. Ploce donosio u profi koferima.Rekoh sta ti je pravi vinildzija.Ne znam kako dodjosmo do toga zasto prodaje tako sjajne ploce ,pomislim koliko jos ima ploca. Kaze mi,pa moram i da prodam ponekad nesto.Imam kuci i oko 12.000 diskova,zena pizdi vec...a meni odpala vilica.

Mozda nekom ipak treba CD plejer.Ceo hifi je besmislica nekom.Uostalom sta fali YT misli 90% ljudi,neki samo gledaju TV.

NISU svi audiofili sa nula cvrstih izdanja u kolekciji i hard diskom od 8tb ili cak i bez toga,sa pretplatom na streaming servisu.

Nekom ipak treba CD plejer jer ima ceo zid u kolekciji,voli cvrsto izdanje.Miris,kartona,omota Cd-a,booklet.Neko cita novine,neko knjige,neko pogleda na YT skraceno izdanje...

Naci ce se neko za taj Luxman plejer,kao sto ima kupaca za gramofone,ne brinem ni najmanje.

20200224_231558.jpg

• 2 months later...