Jump to content


Naš forum.


空也

Recommended Posts

Moje misljenje je da Pedro uopste nije problem. Meni cak i ne smeta a nije mi na ignore listi.

Problem je sto su sa pojavim Pedra isplivali problemi sa forumom koji postoje od ranije, nekako je sa Pedrom to kulminiralo. Pedro svakako nije uzrok, ali jeste povod za ovo sto se desava zadnjih dana.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2013&mm=10&dd=13&nav_id=764947

 

"Na osmom festivalu duvan čvaraka, koji je danas održan na keju pored reke Kolubare, kod Doma kulture, učestvovale su 24 od rekordno prijavljene 43 ekipe mesara iz valjevskog kraja."  :plakanje 

 

Jao sad kad ovo Miloš vidi.

 

Jesu organizatori pazili da event ne upadne u termin posta.

Link to comment
Share on other sites

http://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2013&mm=10&dd=13&nav_id=764947

 

"Na osmom festivalu duvan Ävaraka, koji je danas održan na keju pored reke Kolubare, kod Doma kulture, uÄestvovale su 24 od rekordno prijavljene 43 ekipe mesara iz valjevskog kraja."  :plakanje 

 

Nie valjevo samo poznato po duvan cvarcima necemo biti cinicni, Valjevo ej poznato i po dzezu http://www.jazzin.rs/jazz-fest-valjevo-2013-program/ izvolite dođite svi ljudi dobre volje su dobrodosli!!!!! Tolko!!!!

Link to comment
Share on other sites

Naravno. Problem je samo što se oba festivala održavaju na istom mestu. Jazz Fest svakako spada u nešto što bi trebalo da se održava u Domu kulture, dok za Festival duvan čvaraka baš i nisam siguran.

 

Nego Pedro, verujem da kao stari Valjevčanin nećeš imati problema da mi odgovoriš kojih pet ustanova kulture se nalaze preko puta jedinog hotela A kategorije u Valjevu? Ako je prethodno pitanje bilo preteško, možda znaš naziv kultnog rok kafea u Pop Lukinoj ulici?

Link to comment
Share on other sites

Naravno. Problem je samo Å¡to se oba festivala održavaju na istom mestu. Jazz Fest svakako spada u neÅ¡to Å¡to bi trebalo da se održava u Domu kulture, dok za Festival duvan Ävaraka baÅ¡ i nisam siguran.

 

Nego Pedro, kao stari ValjevÄanin, reci ti meni kojih pet ustanova kulture se nalaze preko puta jedinog hotela A kategorije u Valjevu, kao i ime osobe kojoj je posvećen spomenik ispred Privrednog suda?

 

Ja nisam sucka musteria nikad bijo ali odgovor na ptanje znam jer se grad valjevo mnogi ga jos nazivau i grad spomenika gde prednjace spomenici posveceni vremenu iz drugog sveckog rata ali spomenik za koi se vi interesuete nie vezan za to vreme nego malo starie, a posvecen ej voivodi iz prvog srpskog ustanka proti Materi Nenadovicu!!!!! Tolko posto vidim da mi neveruete da sam iz Valjeva!!!!

Link to comment
Share on other sites

VidiÅ¡, ja joÅ¡ probao da ti malo olakÅ¡am pitanje zamenom lokaliteta, no svejedno mi ti ne odgovori na prvi deo istog. Istini za volju, pitanja su tu pro forma jer se svakom Valjevcu, pogotovo starije generacije, kosa digne na glavi kada ga nazovu Valjevčaninom. Izvinjavam se na ovom malom propitivanju, živ ti meni bio.

Link to comment
Share on other sites

VidiÅ¡, ja probao da ti malo olakÅ¡am pitanje. ;-) No, pitanja su tu pro forme radi jer se svakom Valjevcu, pogotovo starije generacije, kosa digne na glavi kada ga nazovu ValjevÄaninom. Živ ti meni bio i joÅ¡ dugo...

 

Hvala na lepim zeljama ali ovu tvou poruku i nisam bas naj bolje razumo, inaca nisam bas ja stari vljevac vec sam malo iz okoline svoevremeno doso u Valjevo kao i vecina! Nego reci ti meni posto mnogi neznaju da li sam ti ja tacno odgovorio na tvoe pitanje da ne bude zabune posle pa da opet pocme za....cia???

Link to comment
Share on other sites

Hvala na lepim zeljama ali ovu tvou poruku i nisam bas naj bolje razumo, inaca nisam bas ja stari vljevac vec sam malo iz okoline svoevremeno doso u Valjevo kao i vecina! Nego reci ti meni posto mnogi neznaju da li sam ti ja tacno odgovorio na tvoe pitanje da ne bude zabune posle pa da opet pocme za....cia???

 

Nema na čemu i drugi put. Jeste, u pitanju je spomenik proti Mateji Nenadoviću.

 
 

 

Kad smo vec kod valjevskih spomenika pored spomenika Matei Nenadovicu tusu jos i spomenici Zivoinu Misicu, Desanki Maksimovic, Stepanu Filipovicu simbolu otpora fasizmu, Vuku Karadzicu, Milovanu Glisicu, Dragolubu Dudicu i dr Misi Panticu i drugima!!!!!

 

Sve je to tačno, ima dosta spomenika u spomen minulim vremenima i velikim ljudima, pre nego Å¡to su Grandovci i Ävarkari počeli da nastupaju u Domu kulture, rame uz rame sa pozoriÅ¡nim glumcima i džez muzičarima. No, u prvom delu inicijalnog pitanja sam se interesovao za ustanove kulture, a ne spomenike. Opet kažem, nije bitno, ne moraÅ¡ se maltretirati, nije mi cilj da te ovde cedim. Hvala na trudu i predusretljivosti.   :wave2

 

 

 

Offtopic: @ Chowek Google je čudo :)

 

"I na putovanja ga nosim."  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod valjevskih spomenika pored spomenika Matei Nenadovicu tusu jos i spomenici Zivoinu Misicu, Desanki Maksimovic, Stepanu Filipovicu simbolu otpora fasizmu, Vuku Karadzicu, Milovanu Glisicu, Dragolubu Dudicu i dr Misi Panticu i drugima!!!!!

 

Glupiraj se koliko hoces sa forumskim pisanjem ali citiranje vlastitih imena mora biti onako kako jesu. Nije Matea nego Mateja, i general Zivojin a ne Zivoin i sl. Pokazi postovanja prema velikanima!

Ko siroma sto napisa za tebe, jesi Pedro ili Pdro.

Link to comment
Share on other sites

Naravno. Problem je samo Å¡to se oba festivala održavaju na istom mestu. Jazz Fest svakako spada u neÅ¡to Å¡to bi trebalo da se održava u Domu kulture, dok za Festival duvan Ävaraka baÅ¡ i nisam siguran.

 

Nego Pedro, verujem da kao stari ValjevÄanin nećeÅ¡ imati problema da mi odgovoriÅ¡ kojih pet ustanova kulture se nalaze preko puta jedinog hotela A kategorije u Valjevu? Ako je prethodno pitanje bilo preteÅ¡ko, možda znaÅ¡ naziv kultnog rok kafea u Pop Lukinoj ulici?

 

Dokle ces ti da menjas ovu poruku, al evo ti odgovor i na izmenjeno pitanje!!!!! Kultni kafe u Pop Lukinoj ulici zove se  Jazz In Caffe i nalazi se u Pop Lukinoj 1.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...