Jump to content


Naš forum.


空也

Recommended Posts

Ljubo, nije samo u nepismenosti problem iako je i vise nego ocigledno da namerno pravi greske. Ako procitas njegovu temu "pleer" videces da se Pedru pristupilo kao coveku koji je dosao na ovaj forum u potrazi za resenjem. Izlistali su mu bar 20 ili 30 mogucih varijanti i sve je iskulirao. Ljudi su poceli da ga zajebavaju kad su provalili da on to isto radi njima tj nama. Ako on ne moze da se udostoji i potrudi da napise prosto prosirenu recenicu ne znam zasto bi se neko drugi trudio da mu objasnjava zasto je laser disc prevazidjen i slicno? Proslo je mesec dana otkako postoji njegova tema a on i dalje traga za pleerom iako se nije iscimao da proba nijednu varijantu od ponudjenih. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 427
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pedro,nemoj da se ljutis. Stvarno nije u redu od nekih clanova sto te prozivaju zbog pravopisa. Ne daj se smetati, ima nas koji rado citamo tvoje postove. Samo napred i sa voljom!

 

Hvala druze! Mozda ej bolje da se tema ova zatvori da nebi ja bijo kriv ako neko bude iskljucen sa foruma vidis da me vec krive zbok ringerae, a lepo sam reko da sam mu oprostio i da ne zelim da dobie ban.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, nije samo u nepismenosti problem iako je i vise nego ocigledno da namerno pravi greske. Ako procitas njegovu temu "pleer" videces da se Pedru pristupilo kao coveku koji je dosao na ovaj forum u potrazi za resenjem. Izlistali su mu bar 20 ili 30 mogucih varijanti i sve je iskulirao. Ljudi su poceli da ga zajebavaju kad su provalili da on to isto radi njima tj nama. Ako on ne moze da se udostoji i potrudi da napise prosto prosirenu recenicu ne znam zasto bi se neko drugi trudio da mu objasnjava zasto je laser disc prevazidjen i slicno? Proslo je mesec dana otkako postoji njegova tema a on i dalje traga za pleerom iako se nije iscimao da proba nijednu varijantu od ponudjenih. 

 

Nemo ti sad mene da nerviras!!!!! Esam lepo reko da ja nikog nisam iskuliro vec sam vse uzo u razamatranje, pomeni ti i to da ej moa tema imala 15-16 strana a sad zahvaljuci infdelu moderatoru je svedena na samo 6 hvala mu na tome, to govori da je 10 strana bilo tolovanja i ako ste zbok mene otvorili temu za tolovanje!!! I sad ti meni reci ko je koga tu ze...ao i ko je tolovao temu???

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, nije samo u nepismenosti problem iako je i vise nego ocigledno da namerno pravi greske. Ako procitas njegovu temu "pleer" videces da se Pedru pristupilo kao coveku koji je dosao na ovaj forum u potrazi za resenjem. Izlistali su mu bar 20 ili 30 mogucih varijanti i sve je iskulirao. Ljudi su poceli da ga zajebavaju kad su provalili da on to isto radi njima tj nama. Ako on ne moze da se udostoji i potrudi da napise prosto prosirenu recenicu ne znam zasto bi se neko drugi trudio da mu objasnjava zasto je laser disc prevazidjen i slicno? Proslo je mesec dana otkako postoji njegova tema a on i dalje traga za pleerom iako se nije iscimao da proba nijednu varijantu od ponudjenih. 

djolo, nemoj da se ljutis, ali pogledaj sta ti pise u potpisu.

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno znam, ja sam pogresio sto sam se zaleteo malo i dobio sasvim zasluzeno ban, odregovao sam kako ne treba i to je to. Od tad Pedra vise ne dozivljavam kao bilo kakvu normalnu osobu i sto se mene tice ima apsolutno pravo da se krece i da bude to sto jeste, meni vise smeta sto se to tolerise na forumu. Ja sam daleko mladji od njega a i od vecine vas i mislim da vase znanje i vreme koje ste proveli i podelili na ovom forumu nije vredno da ga trosi gorepomenuti. Sto se Pedra tice necu mu vise ruznu rec reci, ali cu zato da se vozim sa njim ko sto se on vozi sa nama.

Link to comment
Share on other sites

Nemo ti sad mene da nerviras!!!!! Esam lepo reko da ja nikog nisam iskuliro vec sam vse uzo u razamatranje, pomeni ti i to da ej moa tema imala 15-16 strana a sad zahvaljuci infdelu moderatoru je svedena na samo 6 hvala mu na tome, to govori da je 10 strana bilo tolovanja i ako ste zbok mene otvorili temu za tolovanje!!! I sad ti meni reci ko je koga tu ze...ao i ko je tolovao temu???

A jel imate i palacinke?

Link to comment
Share on other sites

Ne trosi Pedro vreme. Sami ga trosite.

Slazem se, samo sam ocekivao bolji odziv moderatora. Mislio sam da se takvi ljudi poput Pedra mnogo brze regulisu s obzirom da je par dugogodisnjih clanova, koji su doprineli forumu vise nego sto bi 456 Pedra zajedno moglo, dobilo banane bez problema. Ali ok, mogu i ja da se zabavim :-)

Link to comment
Share on other sites

ti mislio da dobijes ban kad ti hoces,e nema nista od toga,ban se ovde dobija bez razloga kad se najmanje nadas!

 

Ringeraja nije dobio ban zato sto sam mu ja oprostio i lepo zamolio moderatora da nedobie, zato sto sam ja covek za razliku od nekih koi ponovo nastavlaju sa za....ciom!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ne trosi Pedro vreme. Sami ga trosite. 

 

Takoe, na mojoj temi su potrosili vremena ihaj naskrabali su 15 strana i onda ej moderator infdel sve gluposti obriso, sto sam mu zahfalan i sveo temu na razmnih 6 strana, mada ja mislim da je moglo jos da se obise!!!!! Tolko o trosenu vremena!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ÄŒovek je nepismen, Å¡ta vam je to neobiÄno. Vi njega otvoreno vredjate, on vas ne

Ljubo, evo dig'o si me iz zasluzene penzije. :D

 

Problem je sto brisete postove pa se trag izgubi.

Bili su cititrani delovi razlicitih postova napisanih u kratkom vremeskom intervalu,

u kojima, na primer, u prvom pise (citat) "zaj...ava" a vec u sledecem (citat) "zae...va".

 

Znaci omaklo se to J.

 

 

Kada je neko nepismen i ne zna kako se nesto ispravno pise, onda ga stalno pise na isti nacin, znaci ne cas ispravno a cas neispravno.

 

 

"zaj...ava" i "zae...va" nisu bili jedini primer te cudne nekonzistentosti u nepismenosti.

 

 

Ko je pazljivo citao, mogao je toga da pronadje jos.

 

 

Trotter je uhvatio da je jedan post bio napisan relativno OK, a da je odmah zatim bio dodatno editovan kako bi namerno bio jos neispravniji.

 

Nisam video, ali nemam razloga da mu ne verujem, dozivljavam ga kao veoma ozbiljnog i casnog coveka.

 

Sada su svi ti postovi i tragovi izbrisani pa mozemo o ovde tome da razglabamo do sutra.

 

 

To su neki od razloga zbog kojih su mnogi ovde posumnjali da se radi o nekoj "zae.anciji".

 

Da ne pricamo o razvoju "pleer" teme,

gde je pokretac na samom pocetku, pre "zae.ancije",

(barem za moj ukus) nekulturno i nadmeno odgovarao na neke od ponudjenih predloga,

pre nego sto je ceo picvajz poceo, znaci dok Trotter jos uvek nije bio mrski "Tritter":

 

Trotter: Moj predlog bi, na osnovu podataka koje je pokretaÄ naveo, neki dvd plejer do sto evra plafon, polovan. Pioneer plejeri za te pare su dobri.

Pedro: Pa necu valjda u nov zivotni prostor da unesem neki toster od 100 evra, zelim nesto malo skuplje i kvalitetnije da se slozi sa enterierom od plemenitih materijala..., itd.

 

 

Da li se treba zapitati zbog cega sve ovo desava bas sada, u ovom slucaju? 

 

Niko do sada nije nikoga ozbiljnjije zezao zbog nepismenosti do ovog slucaja, a bas je bilo lepih prilika. ;)

 

Bas iz razloga koje i ti pominjes - nije lepo i pristojno!  :thumbsup2

 

 

Da li je bash toliko clanova foruma u zabludi i neki osnovni ljudski instikt ih vara?

 

Da li je moguce da je u pitanju neka kolektivna iluzija, histerija i paranoja, psihologija mase?

 

...Ili ipak, kako kazu, gde ima dima mozda ima i vatre?!?!  :mellow:

 

 

Ako sam pogresio, javno se izvinjavam Pedru. Niko nije savrsen.

 

U tom slucaju, nadam se da onda i Pedro moze da razume zasto je njegovo pisanje izazvalo ovoliko kontroverze

 

...i da ce pokusati da poradi na attitude-u. To ti je nesto kao stav, ali nije samo to.

 

 

 

 

Previse je ovde uzbudjenja za jednog forumskog penzionera.

 

Zato, toliko!

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Prihatam izvinjenje! A to sto ti sumljas u moe pisanje pravo da ti kazem ja do sada nikada u zivotu nisam obracao paznju kako pisem nego do sad, vi ste me toliko sludili da vise nisam neznam kako i sta da napisem a da vi nedeinete dreku, evo ja se jos jednom izvinavam ako sam bilo koga uvredio bilo cim!!!! Tolko neznam sat viuse da kazem!!!!

Link to comment
Share on other sites

Prihatam izvinjenje! A to sto ti sumljas u moe pisanje pravo da ti kazem ja do sada nikada u zivotu nisam obracao paznju kako pisem nego do sad, vi ste me toliko sludili da vise nisam neznam kako i sta da napisem a da vi nedeinete dreku, evo ja se jos jednom izvinavam ako sam bilo koga uvredio bilo cim!!!! Tolko neznam sat viuse da kazem!!!!

 

Prvo si napisao samo "Prihvatam izvinjenje". 

 

Zašto si se korigovao, ako nije tajna?

Link to comment
Share on other sites

„пиши као што говориш, а читај као што је напиÑано“

Mozda covek ne cuje dobro(sebe),pa odatle proizilaze njegove pravopisne greske

:cheers

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako do sada neki ne kapiraju da je Pedro u stvari Pujo Å otka ovog foruma. 1 koncept, takoreći. Nastao da troluje, i Å¡to je najgore, to mu ovde popriliÄno uspeva.

Zašto se gadite ignore liste? Nekoliko klikova i ćao zdravo.

 

Meni je liÄno zanimljivo gledati ga kako lupeta i bori se da ostavi utisak nepismenog, priglupog ali dobroduÅ¡nog i uglavnom pogubljenog Älana. NaÅ¡ao je mnogima neku vrstu "Anti-G taÄke" i samo udara. A glave iza njega samo padaju. I to uglavnom dobre glave ovog foruma.

 

Tolko!!11

Link to comment
Share on other sites

NeÅ¡to za Pedra. Ja piÅ¡em hrvatski, i nikad ni sam imao ovdje problema u komunikaciji. Jednom sam u jednoj ozbiljnoj temi napisao "procasor" ( pogledaj raspored slova na tipkovnici) i netko mi se narugao , pa ni sam zbog toga napravio "seljaÄku bunu" niti cendrao okolo. Ne smatram niti da mi je dignitet pao, ja znam tko sam , a ostali kako me doživljavaju to je njihova osobna stvar. Tko smatra da je ono ozbiljno Å¡to napiÅ¡em ok, tko ne , a Å¡to ću mu ja?. Aj lijepo zamoli simpatićnog Älana Å aleta da Ti prepiÅ¡e neku dijetu iz svog programa. :wave2

Link to comment
Share on other sites

NeÅ¡to za Pedra. Ja piÅ¡em hrvatski, i nikad ni sam imao ovdje problema u komunikaciji. Jednom sam u jednoj ozbiljnoj temi napisao "procasor" ( pogledaj raspored slova na tipkovnici) i netko mi se narugao , pa ni sam zbog toga napravio "seljaÄku bunu" niti cendrao okolo. Ne smatram niti da mi je dignitet pao, ja znam tko sam , a ostali kako me doživljavaju to je njihova osobna stvar. Tko smatra da je ono ozbiljno Å¡to napiÅ¡em ok, tko ne , a Å¡to ću mu ja?. Aj lijepo zamoli simpatićnog Älana Å aleta da Ti prepiÅ¡e neku dijetu iz svog programa. :wave2

 

Prvo...ti mene sa svojom porukom vređas i verovatno ti je cilj da budes duhovit!!!!!

 

Drugo...ja nedizem nikaku seljacku bunu er ja nisam sljeak vec sam iz Valjeva toe grad a ne selo!

 

Trece...seljacku bunu nediszem ja vec drugi ako nisi ukapiro pogledaj ko pokrece ove teme i slicne teme, ja esam se bunio na mojoj temi zato sto su me za...vali ali to opet zbog drugih clanova i njihovog tolovanja,ali to opet nie bila seljacka buna kako kazes!!!!

 

Trece...O kakoj dieti pricas to mi nie jasno i zasto bi ja trebo da idem na dietu kad nisam ni debo ni bolestan????

 

Tolko!!!! I mante me vise provokacia!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...