Jump to content


Naim Nait pojacalo i Tannoy , kombinacija?


okibokis

Recommended Posts

Lovostaj na stuku pocinje 01.02. ,da ne bude da nisam javio kad smo vec koncentrisani na buduce vlasnike nait 1 pojacala.Kad smo vec koncentrisani na oftopicarenje,da napomenem, mozda bude od koristi...jbt jos cemo moliti da se vrati brisanje na forum kakvih se gluposti covek na njemu nacita.Boravak i ucesce na njemu postaje cist gubitak vremena.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lovostaj na stuku pocinje 01.02. ,da ne bude da nisam javio kad smo vec koncentrisani na buduce vlasnike nait 1 pojacala.Kad smo vec koncentrisani na oftopicarenje,da napomenem, mozda bude od koristi...jbt jos cemo moliti da se vrati brisanje na forum kakvih se gluposti covek na njemu nacita.Boravak i ucesce na njemu postaje cist gubitak vremena.

;)
Link to comment
Share on other sites

Јел Ñтварно радозналоÑÑ‚ у питању или нешто друго?

 

Gledam ovaj genijalni post pa razmiÅ¡ljam da li uopÅ¡te da odgovorim, jer je napisan sa namerom da Äovek bilo Å¡ta da odgovori ispadne budala.

 

Ali pokušaću:

 

Da stoN_Cold, RADOZNALOST je bila u pitanju. Na šta si mislio kada kažeš ''nešto drugo''?

 

Razlog za moju radoznalost je bila to Å¡to su mi se zvuÄnici svideli, pa me je zanimalo kako sviraju sa razliÄitim pojaÄalima.

 

Toliko su mi se svideli da sam odluÄio da ih kupim bez sluÅ¡anja sa mojim pojaÄalom. i nisam se pokajao.

 

ODLIÄŒNI ZVUÄŒNICI !

 

BTW kada sam pitao kako rade sa Naim pojaÄalom nisam mislio na klonove, pogotovo ne sa Hitachi kondovima.

 

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ti zvucnici su projektovani uz koriscenje Naim nap 250.Jedna od klasicnih kombinacija,opste poznata kako je i prodavac napisao u oglasu.Cena je super,srecno onom ko pazari!

 

P.S.Verujem naravno da rade ok i sa nesto slabijim snagasima

 

 

Jedan od 3 zvuÄnika koje bi poželeo kad me neko probudio u pola noći da cujem uz svoj sistem.Stlci su isti kao za linn Saru i Kan.Obavezna kupovina sa stalcima,od jako velikog su znaÄaja za zvuk.Da nisam u financijskim problemima uzeo bih te zvuÄnike za republiÄki muzej ne sutra,ne danas nego juÄe.Prijavljujem centralnoj obaveÅ¡tajnoj službi u BG primerak,pa nek vam je sa srećom obojici(nadam se da je moj drugar,vlasnik prvog sondeka u BG pri novcima,on mi je i priÄao o njima-davno pre interneta).

Spojler:Da nema mojih Lego zvuÄnika u Äituljama,najbolji SH vintage Exponaim match

 

Sondek, zvuÄnici su ''na sigurnom''. ;)

 

Ako budeÅ¡ poželeo da ih ÄujeÅ¡, svrati do mene kada budeÅ¡ dolazio u BGD.

post-30173-0-22294500-1422462671_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je ako sam nekom svojim komentarom pomogao da proda dobre zvucnike,ali mislim da sam mnogo vise pomogao onom ko ih je kupio.probaj nekom prilikom neki naim ili Expo uz njega.Da ovo nije previse kabasto i u tri kutije verovatno bih i svratio nekom prilikom sa ampom pod miskom,ovako treba mi tri "miske".Hvala na pozivu svakako.

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je ako sam nekom svojim komentarom pomogao da proda dobre zvucnike,ali mislim da sam mnogo vise pomogao onom ko ih je kupio.probaj nekom prilikom neki naim ili Expo uz njega.Da ovo nije previse kabasto i u tri kutije verovatno bih i svratio nekom prilikom sa ampom pod miskom,ovako treba mi tri "miske".Hvala na pozivu svakako.

 

Probao sam sa Expom 3010 s2, zvuÄe fantastiÄno. 

Ko zna ... povremeno idem poslom u NS, možda ti ispunim želju da ih ÄujeÅ¡ u svom sistemu  ;)

Link to comment
Share on other sites

Moze li slika spajkova , potrebna mi je jer pravim iste ovakve stalke za Grundig zvucnike pa sam u nedoumici kako da resim pitanje spajkova .

Hvala .

 

Može naravno, pokuÅ¡aÄu veÄeras da pronaÄ‘em foto aparat, poÅ¡to mi je kamera na telefonu pokvarena. InaÄe ovi stalci imaju i spajkove ispod zvuÄnika koji se ''zabadaju'' u zvuÄnik.

Link to comment
Share on other sites

Probao sam sa Expom 3010 s2, zvuÄe fantastiÄno. 

Ko zna ... povremeno idem poslom u NS, možda ti ispunim želju da ih ÄujeÅ¡ u svom sistemu  ;)

 

 

Cestitam na prinovi,mora to da se cuje,ali prvo da se zacrni na polici sa sve crvenim diodama.

Exponencijalno skace kvalitet zvuka! :listen

Link to comment
Share on other sites

Može naravno, pokuÅ¡aÄu veÄeras da pronaÄ‘em foto aparat, poÅ¡to mi je kamera na telefonu pokvarena. InaÄe ovi stalci imaju i spajkove ispod zvuÄnika koji se ''zabadaju'' u zvuÄnik.

Tako ih i koristi,vrlo je bitno za zvuk.Probao sam jednom sa mojima tako i sa blue tac velika razlika u korist siljaka sa tim stalcima.Ideja da svratis do mene i cujes ih sa ampom sa kojim su konstruisani u Eposu je super,moze kad god hoces.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je isti motiv kao kad ti preporucujes pocetniku da kupi pojacalo za refresh.

Pa kad on pita a gde da uradi isti, pocnu da sevaju privatne poruke.

Sta mislis?

 

Nije mi radio par dana internet (takodje) pa sad da pitam, zasto je ovo boldovano crvenim slovima?

 

Neprimeren recnik, ponovo?

Ovo sto sam napisao kao nije istina?

(Istina) vredja neciji integritet?

Moderator je radio refresh kod doticnog, zadovoljan i radom i cenom pa sad "vraca dug" (?) ili je, sto se kaze, u postu na koji sam reagovao, "nesto drugo u pitanju"???

Link to comment
Share on other sites

Tako ih i koristi,vrlo je bitno za zvuk.Probao sam jednom sa mojima tako i sa blue tac velika razlika u korist siljaka sa tim stalcima.Ideja da svratis do mene i cujes ih sa ampom sa kojim su konstruisani u Eposu je super,moze kad god hoces.

Napisah ovo na brzinu i bez previse razmisljanja,moja je zelja da cujem Epos nekad,pa zaboravih da se unapred zahvalim ako bude nekad zgodna prilika.

Link to comment
Share on other sites

JoÅ¡ jednom se zahvaljujem svima na Äestitkama, promene tek slede.

 

Takođe, izvinjavam se svima na offtopic-u.

 

@Zemunci možda se i ''zacrni''...postajem sujeveran, pa da ne priÄam previÅ¡e da se ne ''izjalovi'' 

 

@Ringe, tebi se posebno izvinjavam, moja replika stoN_Cold-u ni na koji naÄin nije bila upućena (i) tebi. Jednostavno, reagovao sam na to Å¡to me je prozvao bez ikakvog razloga. 

 

@Sondek, nadam se da će biti prilike, mene ne mrzi da eksperimentiÅ¡em, joÅ¡ uvek me drži entuzijazam. 

 

PS da ne bih offtopic-ovao najverovatnije ću otvoriti posebnu temu o ovim vintage zvuÄnicima koji mi se polako uvlaÄe pod kožu...ali to posle promena kojima se nadam, da ne ''ureknem'' :P ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...