Jump to content


Kakav oglas...


safet

Recommended Posts

Шта ниси сумњао? Да нисам чуо Минерву а Х20 јесам? Или неку другу комбинацију?

Опет ми ниси рекао шта теби смета што бих ја изабрао Х20 уместо Минерве? Нема напретка у звуку у задњих 10 година? Него оно што нудили тада за 5000$ може да се купи много повољније за 1000$ ново? Можда Oppo HA1, који свира одлично. Овде само Минерву нисам чуо али за половни урешај стар скоро деценију кји браниш баш чекам да чујем шта ти смета.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno to sto umesto egzaktnih stvari pises o tome sta bi ti uradio. To je tvoja licna stvar i neukusno je ispoljavati na taj nacin. Komentarises uredjaj kroz cenu delova a da pritom ne znas tacne podatke. Da si barem procitao par postova iznad i upotrebio google video bi da samo pomenuti interfejsi kostaju 600eur. sto visestruko premasuje tvoju procenu. Pri tom ih nema u slobodnoj prodaji. Komentarises nesto sto nisi slusao sto i ne bi bio problem da se bavis konstrukcijom i da poznajes i da si u praksi proverio topologije i sl. a da pritom iskazujes nacelan stav. Nisu cipovi lego kockice pa da se samo sloze. Ono sto pravi distinkciju je umece konstruktora kako ce sve to da implementira. To se na kraju i cuje.

Link to comment
Share on other sites

Интерфејс кошта 600е са деловима који се купују за шаку долара. Видео сам довољно и чуо шта колико нуди за своју цену. Оно што је коштало 600е прошле деценије данас је много приступачније. Приступам као купац који ће уложити свој новац а не као продавац, ту је разлика.

Link to comment
Share on other sites

Интерфејс кошта 600е са деловима који се купују за шаку долара. Видео сам довољно и чуо шта колико нуди за своју цену. Оно што је коштало 600е прошле деценије данас је много приступачније. Приступам као купац који ће уложити свој новац а не као продавац, ту је разлика.

Ma kakvi prosle decenije, to je cena danas. Poceo si da lupetas, sto je znak da ozbiljne diskusije nece ni biti i to je dobar pokazatelj da se ista prekine.

Link to comment
Share on other sites

40 minuta ranije, black coffe said:

Čudim se sitnoj zločestoči ? El bitno kak izgleda il kak radi Naravno svaka "sila" za svog vremena ? . Al pljuckati po nekome poslije ....  je u najmanju ruku neukusno ? NHF .

Ne vidim gde si iz moje rečenice video da je "zločesta" ili da "pljucka"?

Prvi put sam video ovakvo rešenje za trafo i shodno tome ga imenovao uz smajli ushićenja. Niti sam komentarisao, niti davao sud. U međuvremenu mi rekoše da je odličan izolator, svejedno, šta je "zločesto" i "pljuckavo" u prepoznavanju mesnog nareska?

Link to comment
Share on other sites

1 sat ranije, prophet said:

Ma kakvi prosle decenije, to je cena danas. Poceo si da lupetas, sto je znak da ozbiljne diskusije nece ni biti i to je dobar pokazatelj da se ista prekine.

Дискусија прекинута, сад си слободан за испашу.

Link to comment
Share on other sites

opis oglasa:

Prodajem Technics RS-B965 u poluispravnom stanju ima problem da ponekad pritiskom na jednu komandu on ukljuci drugu (pritiskom na play on ukljuci rec). Inace sve ostalo radi i pravi neverovatne snimke. Stoji u ormanu vec godinama i jako malo je koriscen, nemam vremena da ga sredjujem pa sam ga ponudio u ovakvom stanju. Ko hoce i ima vremena da ga sredjuje imace vrhunski dek za sebe, inace cene u potpunosti ispravnog idu od 300evra pa navise. U zameni cena  veca , interesuje me studijska oprema.

 

Untitled.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 sati ranije, alti said:

opis oglasa:

Prodajem Technics RS-B965 u poluispravnom stanju ima problem da ponekad pritiskom na jednu komandu on ukljuci drugu (pritiskom na play on ukljuci rec). Inace sve ostalo radi i pravi neverovatne snimke. Stoji u ormanu vec godinama i jako malo je koriscen, nemam vremena da ga sredjujem pa sam ga ponudio u ovakvom stanju. Ko hoce i ima vremena da ga sredjuje imace vrhunski dek za sebe, inace cene u potpunosti ispravnog idu od 300evra pa navise. U zameni cena  veca , interesuje me studijska oprema.

Kakvo ludilo.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...