Jump to content


Inaf iz inaf


Milos A

Recommended Posts

Zasto je zatvoren klub ljubitelja mackolikih stvorenja!? Ponasate se kao deca, ajde napravite posebnu temu gde smemo da kacimo snimke na temu macaka a posebno gde se iskljucivo polemise. Ne vidim da je nekog povredio neki klip koji je bio na temi, cak sta vise, lepo smo se smejali za neke. Gluposti!!!!!!

p.s. Tema sta se slusa: ako slusam metaliku ne vidim nista lose da okacim pesmu tj spot pesme koju tog trenutka slusam a ne cover tog albuma. Ne znam sta perodeformero ima protiv youtube-a ali sam ubedjen da nema potrebe za ovakvim glupostima kao sto je gasenje jedne od normalnijih tema na forumu.

Nadam se da necu da popijem ban, mada koliko imam da ucim mozda mi jedan i dobro dodje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako slusam metaliku ne vidim nista lose da okacim pesmu tj spot pesme koju tog trenutka slusam a ne cover tog albuma.

Ovo je forum, nije radio. Većina nas dok lista forum sluša muziku po svom izboru. A postoji i tema samo sa YT klipovima, za one koji baš vole muziku koja secka i u niskoj rezoluciji.

Jednako nema smisla ni kaÄenje omota albuma, ali to nam bar ne usporava uÄitavanje stranice.

Link to comment
Share on other sites

Kazite mi jednu losu stvar o po nekom smesnom YT klipu sa mackama izmedju ostalog u temi?

Имам преко 400 Ñлика Ñвоје мачке па не злоупотребљавам тему о мачкама. Само да Ñе зна.

Речено је да Ñе не каче клипови Ñа YT-a. Иначе Ñве клипове Ñа мачкама Ñам прегледао или бар миÑлим да јеÑам :roll:

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo Å¡to ste naveli dovoljan razlog da se ukine ova tema o maÄkama, onda bi to trebalo primeniti na mnoge teme ovde, meÄ‘utim, to se ne primenjuje dosledno.Mnoge uzaludene i promaÅ¡ene teme i dalje egzistiraju i nikom niÅ¡ta.Izgleda da se ovde pravila primenjuju kako za koga.Ne smatram da ima mnogo smisla kaÄenje slika sa neta i sa YT, ali u ovom sluÄaju niti je ko povreÄ‘en ni uvreÄ‘en.Koja je razlika recimo u sluÄaju teme po imenu NajlepÅ¡i momenti u HI-FIju.Nemam niÅ¡ta protiv ove teme a pogotovo ne protiv njenog pokretaÄa(ima joÅ¡ mnogo takvih ali mi je ova pala na pameta), ali realno tema se svela na kaÄenje slika sa interneta ureÄ‘aja koje niko nikad nije ni Äuo ni video niti će ikada.U Äemu je svrha tog i Äiji su to najlepÅ¡i momenti, ne znam, ali to nije razlog za ukidanje teme, kome se ne sviÄ‘a ne mora da Äita, niko nije na gubitku i ne znaÄi da tema treba da se zakljuÄa.Ako je jedini uslov postojanja teme to dali je pokretaÄ tražio da se zakljuÄa ili ne, to je druga stvar

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo što ste naveli dovoljan razlog da se ukine ova tema o mačkama, onda bi to trebalo primeniti na mnoge teme ovde, međutim, to se ne primenjuje dosledno.Mnoge uzaludene i promašene teme i dalje egzistiraju i nikom ništa.Izgleda da se ovde pravila primenjuju kako za koga.Ne smatram da ima mnogo smisla kačenje slika sa neta i sa YT, ali u ovom slučaju niti je ko povređen ni uvređen.Koja je razlika recimo u slučaju teme po imenu Najlepši momenti u HI-FIju.Nemam ništa protiv ove teme a pogotovo ne protiv njenog pokretača(ima još mnogo takvih ali mi je ova pala na pameta), ali realno tema se svela na kačenje slika sa interneta uređaja koje niko nikad nije ni čuo ni video niti će ikada.U čemu je svrha tog i čiji su to najlepši momenti, ne znam, ali to nije razlog za ukidanje teme, kome se ne sviđa ne mora da čita, niko nije na gubitku i ne znači da tema treba da se zaključa.Ako je jedini uslov postojanja teme to dali je pokretač tražio da se zaključa ili ne, to je druga stvar

Pokretač teme je zamolio da zaključamo istu, što je i urađeno, kao i mnogo puta do sada. Ne vidim u čemu je problem. U ovakvim situacijama slobodno možeš da pokreneš novu temu sa istom tematikom, nije zabranjeno.

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo Å¡to ste naveli dovoljan razlog da se ukine ova tema o maÄkama, onda bi to trebalo primeniti na mnoge teme ovde, meÄ‘utim, to se ne primenjuje dosledno.Mnoge uzaludene i promaÅ¡ene teme i dalje egzistiraju i nikom niÅ¡ta.Izgleda da se ovde pravila primenjuju kako za koga.Ne smatram da ima mnogo smisla kaÄenje slika sa neta i sa YT, ali u ovom sluÄaju niti je ko povreÄ‘en ni uvreÄ‘en.Koja je razlika recimo u sluÄaju teme po imenu NajlepÅ¡i momenti u HI-FIju.Nemam niÅ¡ta protiv ove teme a pogotovo ne protiv njenog pokretaÄa(ima joÅ¡ mnogo takvih ali mi je ova pala na pameta), ali realno tema se svela na kaÄenje slika sa interneta ureÄ‘aja koje niko nikad nije ni Äuo ni video niti će ikada.U Äemu je svrha tog i Äiji su to najlepÅ¡i momenti, ne znam, ali to nije razlog za ukidanje teme, kome se ne sviÄ‘a ne mora da Äita, niko nije na gubitku i ne znaÄi da tema treba da se zakljuÄa.Ako je jedini uslov postojanja teme to dali je pokretaÄ tražio da se zakljuÄa ili ne, to je druga stvar

Delim tvoj stav i dodajem, da su pojedini Älanovi i previÅ¡e razmaženi, poput njihovih kućnih ljubimaca.
Link to comment
Share on other sites

Temu nisam pratio preterano pazljivo, niti ucestvovao, osim kada sam prijavio svoje ljubimce.

Mogu da razumem Perinu ideju. Tema je, pretpostavljam, trebalo da omoguci vlasnicima da prikazu svoje ljubimce. Kacenje clip-ova sa YT moze da bude zanimljivo i mozda zasluzuje i posebnu temu (mada search na YT funkcionise sasvim dobro). Medjutim, pravljenje presirokih tema obicno pokaze lose rezultate i utoliko razumem Perinu zelju da temu usmeri i ogranici je na ljubimce clanova foruma ili nesto slicno (ako gresim, ispravite me).

Pera ne pokrece hiljade tema, vec je u tome vrlo umeren. Zato i razumem njegovu zelju da bar to malo sto pokrece bude uredno, smisleno i kako treba.

A razumem i drugu stranu, koja slobodno moze da pokrene slicne teme, ali jasno usmerene - smesni klipovi o ljubimcima i slicno.

Ne treba se ljutiti zbog takvih stvari.

Link to comment
Share on other sites

Pera ne pokrece hiljade tema, vec je u tome vrlo umeren. Zato i razumem njegovu zelju da bar to malo sto pokrece bude uredno, smisleno i kako treba.

Za ovoliko godina sam otvorio dve (2) teme, i obe sam nazalost bio prinudjen da zatvorim. Zar je toliko teshko prochitati uvodni post na temi, i poshtovati zelju postavljacha.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da jeste... :cry:

BTW, s obzirom da sam na ovom forumu relativno nov, tek mi istekla prva godina, mogu da primetim da je, kako vreme prolazi, ton kojim se polemiÅ¡e sve oÅ¡triji, a naÄin sve... khmm, sve prizemniji, da ne upotrebim neku težu reÄ.

Ovo naravno nije generalizacija, Bože saÄuvaj, ipak sam na ovom forumu naÅ¡ao najveći broj ljudi sa kojima mogu civilizovano da razgovaram, polemiÅ¡em, a ako treba i "ukrstim koplja", ali je primetna inflacija nekulture i bahatog ponaÅ¡anja, kao uostalom i van foruma Å¡irom ove "bodljikavom žicom ograÄ‘ene parcele".

Ipak, za moj ukus najcivilizovaniji forum koji posećujem.

Link to comment
Share on other sites

Eno tema Koje integralno pojacalo za magnaplanare, čovek tražio lock i nikom ništa.Ja razumem da moderatori moraju da spavaju ali ne svi istovremeno!

genijalno! Podelicemo se po smenama. Evo ja ću da spavam noću, a ostali danju :)

jao još se smejem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...