Jump to content


Kaset Dekovi


ScepanBG

Recommended Posts

Nabavih ovih dana Philips n5756 iz valjda Laboratory serije,oduvek sam imao zelju da dodjem do ovog deka i konacno sam pribavio jedan primerak,medjutim moj primerak je dosao sa klasicnom boljkom,otisla dva zupcanika koja su se raspala od stajanja,da li je moguce naci ih negde ili nekako napraviti?

P.s-mislim na ova dva braonkasta.....

6.jpg

unnamed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sudeći po slikama, taj štampač nema potrebnu rezoluciju da napravi tako precizne delove. Osim toga, koji junak će da nacrta zupčanik?

Moj savet ti je da batališ pravljenje i da potražiš ekvivalente na internetu. Evo prve adrese, domaće, za zuBčanike:
https://www.mgelectronic.rs/zupčanici-2?specs=&sos=false&data=true&orderby=20&pagesize=20&viewmode=list&Mid=0

Osim toga, možeš da se učlaniš na www.tapeheads.net. Tamo niko nije ostao bez odgovora na pitanje o trakašima i kazetofonima.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"Radi se Hitachi D5500 i D5500m dekovima, sjaaajnim masinama:"

+  "light"  verzija  D 3300.....(ako  moze)..

Moj  prvi  troglavi  dek  1979-80  je  bio  D-850  preko  Emona  Commerca..

Po  casopisu  "Funkshau" , ranih  80-ih, Hitachi  je  imao   udeo  u  zelezarama, brodogradilistima, ali  i

izradi  nuklearnih  postrojenja...U  tekstu  je pomenuta i  proizvodnja  za  robnu  marku  Marantz.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...