Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

"omiljeno Kejtino jelo je guÅ¡Äja paÅ¡teta koja se proizvodi na najokrutniji naÄin"

i ja volim tu guscju pastetu,guscju dzigericu pecenu u tacni sa jabukama,kruskama,volim svezu pecenu krv sa jajcima kod svinjokolja,dobar peceni srneci but a lerni,sa gljivama itd...

jos malo pa cemo umirati od gladi od zanovetanja nekih prepametnih,imamo dobro poznati prehrambeni krug..ko oce,nek slobodno pase...

Link to comment
Share on other sites

Haha, vidis, bas taj nemam, od svih :) . Ustvari, ja nemam ni jednog Claptona na HD-ovima (sad proverio), bas me cudi to... Ustvari 2, i nije mi zao. Da oproste Claptonovi postovaoci, ja ga ne postujem. Imam na to pravo, tako da dalja rasprava ne vodi nicemu, just for the record.

Link to comment
Share on other sites

Jako interesantan album...

Re-Machined - A Tribute To Deep Purple's Machine Head

Re-MachineHead.jpg

01. Jacoby Shaddix/Carlos Santana - Smoke On the Water

02. Chickenfoot - Highway Star

03. Chad Smith/Glenn Hughes - Maybe I’M a Leo

04. Black Label Society - Pictures of Home

05. Kings of Chaos - Never Before

06. The Flaming Lips - Smoke On the Water

07. Jimmy Barnes/Joe Bonamassa - Lazy

08. Iron Maiden - Space Truckin'

09. Metallica - When a Blind Man Cries

10. Chad Smith/Glenn Hughes/Steve Vai - Highway Star

Link to comment
Share on other sites

Jako interesantan album...

Re-Machined - A Tribute To Deep Purple's Machine Head

Re-MachineHead.jpg

01. Jacoby Shaddix/Carlos Santana - Smoke On the Water

02. Chickenfoot - Highway Star

03. Chad Smith/Glenn Hughes - Maybe I’M a Leo

04. Black Label Society - Pictures of Home

05. Kings of Chaos - Never Before

06. The Flaming Lips - Smoke On the Water

07. Jimmy Barnes/Joe Bonamassa - Lazy

08. Iron Maiden - Space Truckin'

09. Metallica - When a Blind Man Cries

10. Chad Smith/Glenn Hughes/Steve Vai - Highway Star

ovo bih volio cuti,narocito mejdene u space truckin

Link to comment
Share on other sites

Uželeo sam se novog VM. Stare ploÄe vrtim redovno. SluÅ¡ao sinoć - nisam oduÅ¡evljen.

Kao ni sa Pay The Devil, kao ni sa Keep It Simple, kao ni sa Magic Time, itd...

Ako treba flac link, baci pp.

thanx,moze..nesto sam i ja nesiguran da li narucivati ili ne (LP)..neki su ga spominjali kao Astral weeks..blage veze nema sa tim.. :)

Link to comment
Share on other sites

thanx,moze..nesto sam i ja nesiguran da li narucivati ili ne (LP)..neki su ga spominjali kao Astral weeks..blage veze nema sa tim.. :)

Nema nikakve veze sa Astral Weeks, to je sasvim sigurno - ni po dometima, niti po muziÄkom izrazu.

Da ne bude nesporazuma, nije mi No Plan B toliko loÅ¡, niti sam neÅ¡to razoÄaran, ali su mi i oÄekivanja bila mala. Prosto nema pesme koja će da me prodrma i ponese, gotovo da može da se sluÅ¡a kao laid back album, pozadinska muzika, a to reći o albumu Van Morrisona svakako je sve drugo, osim pohvala.

Nevezano za kvalitet albuma, kada govorim o gostovanjima u Srbiji tih nekih velikih imena, veterana, zaslužnih građana i sl., kojekakvih zvezda koje qrcu nisu valjale ni pre 30 godina, a još manje danas, a pre svega mislim na goste Centra Sava i Arene, zaista mi nije jasno kako se slepci u koncertnim agencijama ne sete Van Morrisona.

To je zaista jedino iz današnje ponude što bih voleo da vidim u Beogradu, a svakako je van domašaja nezavisnih promotera.

Link to comment
Share on other sites

Nema nikakve veze sa Astral Weeks, to je sasvim sigurno - ni po dometima, niti po muziÄkom izrazu.

Da ne bude nesporazuma, nije mi No Plan B toliko loÅ¡, niti sam neÅ¡to razoÄaran, ali su mi i oÄekivanja bila mala. Prosto nema pesme koja će da me prodrma i ponese, gotovo da može da se sluÅ¡a kao laid back album, pozadinska muzika, a to reći o albumu Van Morrisona svakako je sve drugo, osim pohvala.

Nevezano za kvalitet albuma, kada govorim o gostovanjima u Srbiji tih nekih velikih imena, veterana, zaslužnih građana i sl., kojekakvih zvezda koje qrcu nisu valjale ni pre 30 godina, a još manje danas, a pre svega mislim na goste Centra Sava i Arene, zaista mi nije jasno kako se slepci u koncertnim agencijama ne sete Van Morrisona.

To je zaista jedino iz današnje ponude što bih voleo da vidim u Beogradu, a svakako je van domašaja nezavisnih promotera.

x1..

Link to comment
Share on other sites

The Moody Blues - Days of Future Passed

the_moody_blues_-_days_of_future_past_-_front.jpg

Interesantan je podatak da je ceo projekat jedva naišao na razumevanje menedžmenta, te da je nastao iz dužničkog odnosa grupe prema tadašnjem izdavaču. Pokušavali robovi da odrade dug i nastade jedna od najuspelijih fuzija pop/rok i simfonijske muzike. :)

Link to comment
Share on other sites

Unazad par dana slusam ovaj Norveski bend Circus Maximus !!!

album NINE inace treci po redu.. melodican prog metal ,tipicno skandinavski !!!

+1,sluÅ¡ao sam ih prije i uvijek sam mislio da je rijeÄ o Å¡panskom ili italijanskom bendu,ne znam zaÅ¡to,možda zbog imena.

Link to comment
Share on other sites

Predlog za veÄeras: diskuÅ¡a! Classic Disco. Da razdrmamo Tehnikse, produvamo zvuÄnike i proluftiramo mozak:

Disco.jpg

Mastercuts (MC) etiketa štancuje ekstra kvalitetne kompilacije još od 1991: do sada ih je izašlo više od 50. Jazz-funk, Disco, Groove, Salsoul, House - na zna se koje su bolje!

:banana :banana :banana :banana :banana

ZnaÄi - Stantonka 500, Reloop Mg shell, kugla i žurka može da poÄne:

1. Vertigo/Relight my fire - Dan Hartman & Loleatta Holloway

2. Can't live without your love - Tamiko Jones

3. I need you - Sylvester

4. This time baby - Jackie Moore

5. Disco nights - GQ

6. Sure shot - Tracy Weber

7. Body music - Strikers

8. Delirium - Francine McGee

9. Casanova - Coffee

10. Shame - Evelyn 'Champagne' King

11. Do what U wanna do - T-Connection

12. I hear music in the street - Unlimited Touch

http://www.jahsonic....Mastercuts.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...