Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Ajde priznajte da sam vas ponukao na Headse, kad ste videli Caetano Veloso/ David Byrne "Live at Carnegie Hall". :P

Priznajem da mi je delovalo da bi kombinacija mogla biti interesantna, pa sam probao.

Međutim, bi mi jako dosadno i, posebno s Byrneove strane, neubedljivo (nepotrebno).

P.S. Meni je "The name of this bend is talking heads" ipak bolji ...

Bez sumnje.

Ovde je jedan odliÄan (A.Belew :klanjanje ) snimak iz vremena druge ploÄe (Rim):

Link to comment
Share on other sites

Priznajem da mi je delovalo da bi kombinacija mogla biti interesantna, pa sam probao.

Međutim, bi mi jako dosadno i, posebno s Byrneove strane, neubedljivo (nepotrebno).

Bez sumnje.

Ovde je jedan odliÄan (A.Belew :klanjanje ) snimak iz vremena druge ploÄe (Rim):

U pravu si, Byrne je skroz nepotreban bio kao pevach na ovom koncertu. Shto se tiche "The name of this bend is Talking heads", sentimentalno sam vezan za period izdanja ovog (dvostrukog)albuma, jer je druga plocha ovog albuma snimak dela turneje , na kojoj su posetili Beograd, i zadali tezak udarac svima koji su nastupali sledecih nekoliko godina, a usput sam ih iste godine gledao u Milanu. Beshe to 82'...

Link to comment
Share on other sites

A ja trazim, a ne mogu da nadjem :(

Nema. Na žalost.

Ozbiljno sam planirao narudzbinu, tako da no problemo, odradicemo pos'o, uz malo strpljenja samo. :)

Pih, zatvorili radnju. No svejedno, ukoliko ste zainteresovani za ovo što imam (varijabilni bitrejt) dok Alexandar ne orobi Amazon, možemo se dogovoriti oko primopredaje na PP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...