Jump to content


Šta se gleda?


accuphase

Recommended Posts

Svi plaÄu i kukaju pola filma i onda Metju uleti u krivinu crne rupe i pobegne sa konaÄnog horizonta u svojoj letelici koju ni da je rus pravio ne bi izdržala takva lupanja i naprezanja, a bogami i ja sam se napregao da izdržim svo to lupetanje...stativa:)

Link to comment
Share on other sites

Da presečemo sa, po meni, odličnim filmom...

 

MV5BMTU4OTQ3MDUyMV5BMl5BanBnXkFtZTgwOTA2

http://www.imdb.com/title/tt2582802/

 

Solidan film, ali mene nije baš dojmio. Iako su razni muzičari davali preporuke, kapiram da je radnja daleko pojmljivija u njihovom domenu. Meni je, kao nekome ko generalno nije bio preterano aktivan u toj sferi, trud glavnog protagoniste ekvivalentan trudu bilo kog pozitivca u bilo kom filmu u kome dotični daje 101% od sebe da uspe u svojoj nameri.

Link to comment
Share on other sites

Interstelar je, uz sav trud i dobru volju, jedva 4/10. Slab film.

Cak se nisam ni razocarao, koliki hajp je spremljen unapred, mislio sam da ce biti cak i losiji. Imao sam zesce rasprave sa drugarima dosta godina unazad, po meni je Nolan prilicno precenjen, ali, ajde, necu i ovde sa tim.

Link to comment
Share on other sites

^

Ne, ne, u potpunosti se slažem sa napisanim, starino. Zapravo, žalosno je koliki hajp danas prati mediokritetska filmska ostvarenja, jer Holivud više nema ni snage ni volje za bolje. Ene, rima... Što je najgore, i mi počinjemo da tonemo u dotični svet. Primera radi, i ja ne tako davno preporučih ovaj film kao "prijatno osveženje". Osveženje od krša, nažalost, ali eto, izgleda da u tom pravcu sve lagano klizi. Sve zavisi valjda od toga čemu smo, većinom, izloženi. Ili kako je to slikovito objasnio Kurtović: "...dabogda crk'o rokenrol, a ja, a ja, a ja, sa njima."

Link to comment
Share on other sites

Problem kod Intershtelara kao i kod Odiseje 2001 je sto i jedan i drugi idu daleko ispred svoga vremena tako da  niko nista ne razume.Tanburaju nesto po vasioni - koga briga.Pa se ljudi unapred spreme il da pljuju il da velicaju.Reci da je slab film i dati 4 moze samo neko ko je dve trecine filma prespavo,gledajuci film s vremena na vreme.U scenariju filma je ucestvovao drugi um planete zemlje(prvi je S. Hoking),tako da se sa velikim predznanjem iz fizike ulazi u bioskop,jer su koriscena poslednja saznanja iz te oblasti.Zato

 

I n t e r s t e l l a r

 

http://www.imdb.com/title/tt0816692/?ref_=nv_sr_2

 

 

owNkflM.jpg

 

 

Za one koji su prespavali 2/3

 

 

 

Ocena: 10 / 10

Link to comment
Share on other sites

Interstelar je, uz sav trud i dobru volju, jedva 4/10. Slab film.

Cak se nisam ni razocarao, koliki hajp je spremljen unapred, mislio sam da ce biti cak i losiji. Imao sam zesce rasprave sa drugarima dosta godina unazad, po meni je Nolan prilicno precenjen, ali, ajde, necu i ovde sa tim.

 

 

^

Ne, ne, u potpunosti se slažem sa napisanim, starino. Zapravo, žalosno je koliki hajp danas prati mediokritetska filmska ostvarenja, jer Holivud viÅ¡e nema ni snage ni volje za bolje. Ene, rima... Å to je najgore, i mi poÄinjemo da tonemo u dotiÄni svet. Primera radi, i ja ne tako davno preporuÄih ovaj film kao "prijatno osveženje". Osveženje od krÅ¡a, nažalost, ali eto, izgleda da u tom pravcu sve lagano klizi. Sve zavisi valjda od toga Äemu smo, većinom, izloženi. Ili kako je to slikovito objasnio Kurtović: "...dabogda crk'o rokenrol, a ja, a ja, a ja, sa njima."

 

Nažalost taÄno. Entropija je Äudo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...