Jump to content


Hi-Files 27 u prodaji od 30.12.2008.


Ljuba

Recommended Posts

Kao što sam i očekivao, naravno zbog NG gužve došlo je do kašnjenja. Siguran sam da smo sutra na svim prodajnim mestima.

BTW neki pretplatnici su već danas dobili svoj primerak, a neki nisu. Živela Pošta.

P.S. CD je za sve čitaoce

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Nisam joÅ¡ proÄitao ceo broj, ali mogu reći da je Hi-Files sve ozbiljniji i ozbiljniji Äasopis.

Sadržaj je sve obimniji i zanimljiviji, a tekstovi su sve bolji.

Mislim da je tome doprinela, u znatnoj meri, i sve veća ponuda audio uredjaja na našem tržištu.

A priznaćete da je najlepÅ¡e Äitati testove uredjaja koje možete odmah i Äuti i kupiti.

Samo napred!

:wink:

Link to comment
Share on other sites

U casopisu ,,koji hi-fi,, videh prvi put reklamu na celoj strani kompanije artaudioacoustic,koja je za neupucene zvanicni uvoznik necega sto se zove ACCUPHASE,koja inace poodavno postoji u Srbiji...

S obzirom da je njihov program mnogo primereniji nasem prvom,pravom hifi casopisu(da,ovo je kompliment),dali da se nadam da cu i na stranicama HiFiles-a uskoro videti nesto od njih ???

Zasto vise nema ,,BM,, programa u HiFiles-u,pa dobili su toliko toga novog,zanimljivog...???

Link to comment
Share on other sites

Pa kada vas svi vec hvale, ja bih samo ukazao na jednu pogreskicu. Posto sam poznat kao urokljivo oko, citajuci tekst o Moon skalameriji naleteo sam na sledecu recenicu :

" Malo je pravih virtouza kakav je Keith Jerrett na gitari". :(

ili se mozda mislilo na Keith Jarretta na klaviru... :(

Link to comment
Share on other sites

Uh, opet su opisani "opaki" uredjaji. Imam utisak da celog zivota u raznoj hifi stampi citam opise uredjaja koji su taman toliko iznad moje platezne moci da bi kupio i naredni i naredni broj da vidim sta ce biti predstavljeno.

Devedesetih sam imao philips boom box (sa cd-om :( ) a u Audiofon-u sam citao o technics, sony, tannoy i dynaudio komponentama. Uzivao sam citajuci njohov hi recnik, AB testove, gledajuci vu metre A900D snagasa :o

Deveti broj je bio moj prvi susret sa Files-om. Imao yamaha receiver CR-300 "natural sound" a citao o rotelu, nadu i denonu. Imao sam grundig fine arts, "kucni bioskop", pa i sony ES fazu ali opet stampa (hifiles) ide korak ispred > opera, unison...

Da skratim, automobilske casopise ne kupujem jer nemam auto, ali zato sam sada sa rotelom, denonom, harman/kardonom, ipodom, 32" tv-om, PlayStation trojkom, sa dva kompa...

I naravno opet uzivam citajuci 27-mi broj :(

Link to comment
Share on other sites

Ja se danas vracam sa Zlatibora i moram da vidim da dograbim svoj primerak.....! :spavanje

Kada sam bio na Zlatiboru, pre otprilike dve godine, bio je Hi-Files u onim trafikama u samom centru. Potrazi ga tamo.

@accuphase

Saradnja sa firmom BM je prestala, ne verujem da ce se obnavljati.

Kako se zove firma Art Audio Acoustic? Ime firme, ne salona? Na sajtu Accuphase-a se ova firma ne pominje na listi distributera.

Link to comment
Share on other sites

Pa kada vas svi vec hvale, ja bih samo ukazao na jednu pogreskicu. Posto sam poznat kao urokljivo oko, citajuci tekst o Moon skalameriji naleteo sam na sledecu recenicu :

" Malo je pravih virtouza kakav je Keith Jerrett na gitari". :spavanje

ili se mozda mislilo na Keith Jarretta na klaviru... :wave2

Opet malo crvenimo :wave2:wave2:bounce

Ponajvise crveni gl. i odg. urednik jer ne zna kako se pise Merry Xmas

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...