Jump to content


Hi-Files 27 u prodaji od 30.12.2008.


Ljuba

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Sve poruke vezane za michelasove smajlije su obrisane kako bi tema imala smisla.

Ja cu se potruditi da u narednim danima pobrisem sve poruke u kojima je michela samo postavljao smajlije i pisao nepotrebne komentare.

Tako jedino mozemo da stanemo na put ovakvom ponasanju.

A naravno ban je sledeci korak.

Link to comment
Share on other sites

Ljubo, ja kupujem od prvog broja casopis i mogu da kazem da je sada dostigao zavidan nivo.

Sve cestitke za novi broj.

Ono sto meni licno smeta, je prelaz na novu stampu. Slova su tanka i bledo siva, tako da se casopis tesko cita. Narocito se javlja problem kad je podloga u boji, to jest nije bela, tada se tekst cita jos teze.

Mozda treba da razmislis da tekst ponovo bude crne boje i sa nesto debljim slovima. Kod nas naime ima dosta ljudi sa dioptrijom i verujem da svi oni tesko citaju casopis.

Pozdrav, Miroljub

Link to comment
Share on other sites

Ono sto meni licno smeta, je prelaz na novu stampu. Slova su tanka i bledo siva, tako da se casopis tesko cita. Narocito se javlja problem kad je podloga u boji, to jest nije bela, tada se tekst cita jos teze.

Mozda treba da razmislis da tekst ponovo bude crne boje i sa nesto debljim slovima. Kod nas naime ima dosta ljudi sa dioptrijom i verujem da svi oni tesko citaju casopis.

Pozdrav, Miroljub

Link to comment
Share on other sites

Nekoliko puta smo mi napravili problem, kada smo pri fotografisanju stavljali suvise svetle podloge, a greskom stavljali beo tekst.

Na monitoru, koji je kalibrisan, je tekst bio citljiv, ali u stampi jedva.

Nadam se da necemo imati vise takvih situacija.

Pozdrav i hvala na savetima.

Link to comment
Share on other sites

Evo posto imam problem oko nabavke hi-filesa,ja bih da pitam ovako javno dali ima jos u prodaji poslednji broj.

Proslo je skoro mesec dana,u mom gradu nije stigao,takodje trazio sam u susednom gradu i na jednom mestu rekli da su dobili dva broja i naravno odmah prodati.

Ja se izvinjavam ali ako neko zna dali jos ima u prodaji neka kaze.

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Zivim u Dimitrovgradu ili ti Caribrod(staro ime grada).Kiosk Future Plus ima,ali nazalost oni ne dobijaju Hi-Files-zasto ni oni neznaju.Snadbevao sam se sa jednog privatnog kioska gde je redovno dolazio Hi-files ali nazalost samo jedan broj,pa su mi ljudi izlazili u susret i cuvali primerak,ali do pre nekoliko meseca kada je poceo da kasni da bi kasnije prestao da dolazi.Vlasnik kioska mi objasnjava kako on porucuje ali mu ne isporucuju.Tako da sam cvrsto resio da izvrsim godisnju pretplatu, i pored problema koje sam imao sa postom pre nekoliko godina kada sam bio pretplatnik jednog drugog casopisa.Mene jedino interesuje dali je casopis jos u prodaji?Hvala puno

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Ja obicno volim da uputim konstruktivne kritike (Ljubo, nadam se da si ih uvek tako shvatao), ali ovog puta mogu samo da pohvalim urednistvo: I posle dva kompletna citanja, casopis je SJAJAN, bez ijedne tehnicke greske. Odraslo se, sredilo i casopis po kvalitetu predstavlja pravu stvar - ovome ne moze apsolutno niko nista da zameri. Odlican broj, stvarno kako treba.

Kritike na racun nedostatka merne opreme su upucivane, ali mogu da postujem stav da to zelite da odradite kako treba. Sad citam ove kritike o tekstovima, ali mislim da je to BAS subjektivno.... meni se recimo stil pisanja dopada - sto sam i vise puta rekao. I da, pohvala za novu rubriku sa audiofilskim review-ovima cd-ova :lol:.

Sve u svemu: Komplimenti. Nasli ste sjajan broj, samo ovako nastavite! :wave2:order

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...