Jump to content


Hi-Files 27 u prodaji od 30.12.2008.


Ljuba

Recommended Posts

Firma ,,Artaudio acoustic,, se zove bas tako kako sam napisao,i doskora je bila na listi distibutera na zvanicnom sajtu,zasto ih sada nema...ne znam.

S druge strane strane postoji i firma ,,Audio Inn,, koja zastupa Esoteric,Wadia a njihovo ime je ,,okaceno,, na listi evropskih distributera...

S trece strane...

Saradnja sa firmom BM je prestala, ne verujem da ce se obnavljati.

Ne razumem kakav je to odgovor,kao kad mala deca kazu ,,tako je zbog zato,,!!!

Stvarno,posle onako lepih testova,reklama,sad najednom nista,muk !!!

P.S.

Jednom prilikom me je gospodin Andrija,pokretac,urednik i izdavac Hrvatskog Hi-Files-a koji se zove ,,HiFi Media,, pitao da li se i meni cini da nas casopis gura nekolicinu uvoznika i sve ostalo ignorise vise ili manje...

Moram da priznam da se i meni cini da je tako,zapravo odavno mi se cini !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

@bokitokivoki

Nemam komentar na tvoje pošalice.

@accuphase

Ne postoji firma sa imenom Art Audio Acoustic.

Saradnja sa firmom BM je prestala, a forum nije mesto na kome cu iznositi razloge.

Upoznao sam g. Andriju Ćurkovića, veoma prijatan gospodin i drago mi je da smo kolege u najboljem smislu te reči. Ne guramo nekolicinu firmi, već veliku većinu. :spavanje

@ozzy

U casopisu Hi-Files se nalazi ogroman procenat uređaja koji se mogu pronaći na našem tržištu. Reklamiranje nije u direktnoj vezi sa odabirom opreme. Primer, Onkyo i Wharfedale.

Link to comment
Share on other sites

he,he

ne moze da izadje novi broj a da se ne pomene bm i gosn sloba

meni njihov cenovnik uopste ne nedostaje, jer ne znam koji bi oni(on) cenovnik poslali...jel onaj sa sajta? ili onaj za prijatelje? za neprijatelje?, sa porezom, bez poreza? koji?

Link to comment
Share on other sites

Bas sam juce razgovao sa Zokijem Dobrinom u vezi testova HDS Monitora i Studio Monitora.

Marantz PM7003 ne bih sad radio, jer je bio 8003.

HK980bi mogao da bude u neko dogledno vreme.

Za DacMagic javljam cim nesto saznam. Znam da bi ga ZoranBG testirao na CAL :wave2

Link to comment
Share on other sites

nedostatak testova DACova je jedna velika rupa u hifilesu, ali je problem sto ih niko ne uvozi, pa se pitam sta bi testirali, pod uslovom da se drzite dobrog pravila da se testira ono sto ima da se kupi.

naravno uvek postoji mogucnost domacih proizvodjaca (aya, miraudio)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...