Jump to content


Streaming uređaji - modeli, iskustva, poređenja


Dragan Penev

Recommended Posts

  • Replies 706
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije tema, možda je više za LNR, ali kad se spominje loš softver Linn Kazoo je čestim krpljenjima doveden u red da ga moje(nezahtevno) korišćenje više ne blokira rad uređaja...a napravili su i novu aplikaciju pod nazivom Linn koja radi bolje. Imam ih obe ali po navici koristim više staru. Nemam potrebu za boljim sad kad radi i ne blokira, teško menjam navUke. 

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja bi da uđem u priču sa strimerom, vidim svi hvale Wiim pa bi da ga ubacim u sistem, ali imam dilemu - Da li da uzmem Wiim Pro i ubodem ga u Topping D30 ili Wiim Pro Plus i eliminišem D30? Jedina stvar koja mi se ne sviđa kod Pro Plus kao "all-in-one" uređaja je nemogućnost da priključim laptop i koristim ga kao klasičan DAC. Znam da može preko mreže i to, ali ovde mislim na najprostije povezivanje USB kablom, kako inače sad koristim D30.

Link to comment
Share on other sites

2 sati ranije, Zexx said:

Linn Kazoo ide u peMziju, barem takvo upozorenje iskače na Apple uređajima svaki put kad se aplikacija otvara.

Ide sasvim sigurno, jer je nova aplikacija koliko se sećam nije radila za Android već samo za Apple. Sad radi sve. Sin kaze da je ova druga mnogo bolja i da taj Kazoo ni ne otvara od kad je izašla ova aplikacija. .. Tako da je ta peMzija izvesna. 

Link to comment
Share on other sites

On 6.11.2023. at 13:05, Zexx said:

Moja preporuka da se protegneš još malo i pazariš WiiM Pro Plus, ima sve što i PRO, uz bolji DAC, bolji ADC, bolje operacione na izlazu i daljinac. Slušam već nekoliko dana i sprava je odlična, ne samo u svojoj klasi cene. Zamenom originalnog napajanja nekim kvalitetnijim, u mom konkretnom slučaju iFi iPowerX, dobija se čujan napredak. TidalConnect sa telefona radi dobro i stabilno, s PC-ja baš i ne, a originalna aplikacija je za svaku pohvalu.

E tako matori.

Ako koristim  svoj  DAC u P6, i svoj Ifi i P. koji imam.

Ima li smisla ici na pro plus? Razilka je jedna zelena susteca. Daljinski mi nije potreban. Pitao sam nabavljaca, prvi ima odmah za 185E, drugi mora da se ceka sa daljinskim je 280 E. 

Link to comment
Share on other sites

Pitao sam ga, sa daljinskim je 280e. Pro plus, i mora dosta da se ceka. Ovaj momak prodavac je ok.

To je zato što prodavac naručuje iz Kine, sa Aliekspresa najverovatnije. To možete i sami i to po povoljnoj ceni, popusti traju još koji dan.

Na Aliju ima opcija da se naruče i Pro i Pro Plus sa i bez daljinskog.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...