Jump to content


Kupovina gramofona


deep heep

Recommended Posts

Ne zasmejavaj me molim te.Vec sam napisao svoje misljenje,ako vec planiras da uzmes Regu,kolega Silver Surfer prodaje svoju bukvalno novu,i jos pride oho..oho uz nju.Moja apsolutna preporuka.1200 evrica su prevelike pare za taj gram.

Ne mora da bude Rega, nisam to rekao, samo mi se dopao. A Å¡ta to prodaje kolega Silver Surfer?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 338
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mora da bude Rega, nisam to rekao, samo mi se dopao. A Å¡ta to prodaje kolega Silver Surfer?

Imas link na ovoj strani,post 43.Meni je to gornja suma za Regu,posle konkurencija postaje velika.zgodno je što je tu i preamp i glava i sto je prakticno novo,još u garanciji.lep komplet za ulazak u vinil vode,bez vecih rizika oko uparivanja i sl.

Link to comment
Share on other sites

Nemas zasto da budes sludjen,saveti koje si dobio si sasvim na mestu,1200eu je previse za regu.Za taj novac mozes da pazaris preozbiljan gramofon,koji ce regu zvucno da razvali.Sa druge strane ako ti se ona bas toliko svidja bolje uzmi Silverov komplet jer je bukvalno nov,covek je ozbiljan audiofil tako da pazi na uredjaje (svi to ovde uglavnom radimo) + imas ustedu od 600 evrica za druge uredjaje.

Link to comment
Share on other sites

Nemas zasto da budes sludjen,saveti koje si dobio si sasvim na mestu,1200eu je previse za regu.Za taj novac mozes da pazaris preozbiljan gramofon,koji ce regu zvucno da razvali.Sa druge strane ako ti se ona bas toliko svidja bolje uzmi Silverov komplet jer je bukvalno nov,covek je ozbiljan audiofil tako da pazi na uredjaje (svi to ovde uglavnom radimo) + imas ustedu od 600 evrica za druge uredjaje.

Mudro, za ostatak novca moze jos da se ponovi.

Link to comment
Share on other sites

Koristim priliku da iznesem svoje mišljenje na temu - Koji gramofon kupiti, za budžet od 1200 evra?

 

Smatram da se za taj iznos može nabaviti veoma dobar primerak gramofona Tehniks SL 1210 i odgovarajuća kvalitetna glava, na primer neki Supex ili Sumico MC. Preostaće i dovoljno novca za kvalitetan MC phono-preamp. ÄŒini mi se da bi ova kombinacija u zvuÄnom, tehniÄkom i estetskom smislu daleko prevaziÅ¡la Rega kombinaciju iz pitanja. Gramofon Tehniks je proizveden u preko tri miliona primeraka i povoljno je ocenjen kako od struÄnjaka tako i od korisnika-audiofila  :thumbsup2

Link to comment
Share on other sites

 

Koji gramofon kupiti, za budžet od 1200 evra?

 

Tehniks SL 1210 

 

Čekaj, Miloše - ozbiljan si?

 

Uvek sam ozbiljan! Napisao sam i malu eksplikaciju o tome da takav potez omogućava ulazak u MC svet na velika vrata. Ali kolega Infidel se nije složio, obrisao mi je post, popio sam i warn za ne-sećam-se-kakav behaviour, pa ne bih viÅ¡e na tu temu. Ima ovde pametnijih i Hi-Fi-Choice-naÄitanijih kolega od mene  :wave2

Link to comment
Share on other sites

 Ali kolega Infidel se nije složio, obrisao mi je post, popio sam i warn za ne-sećam-se-kakav behaviour, pa ne bih viÅ¡e na tu temu. Ima ovde pametnijih i Hi-Fi-Choice-načitanijih kolega od mene  :wave2

 

Evo tvog posta u celosti:

 

 

Tehniks 1210 je u svakom mogućem smislu bolji gramofon od Roksana ili Pink Triangla, a to što ste vi lakoverni i nadrukani marketingom iz engleskih kvazistručnih časopisa / oglasnika je vaš problem. Taj problem nema veze sa Tehniksom već sa nesigurrnošću.

 

Kad bolje razmislim, SVI treba da pročitaju ovaj post, a ti, ako imaš petlje, stavi "isti" u svoj signature, kako bi drugi članovi ODMAH imali predstavu sa kim imaju posla.

Link to comment
Share on other sites

Evo tvog posta u celosti:

 

 

Kad bolje razmislim, SVI treba da proÄitaju ovaj post, a ti, ako imaÅ¡ petlje, stavi "isti" u svoj signature, kako bi drugi Älanovi ODMAH imali predstavu sa kim imaju posla.

 

Kada neÅ¡to napiÅ¡em na forumu, svi to proÄitaju. Osim ako ti ne obriÅ¡eÅ¡. Å ta je problem sa postom? Ne dopada ti se 1210? Frankly, my dear, I don't give a damn  :wave2

Link to comment
Share on other sites

Problem je Å¡to si apsolutno nerealan kada je technics 1200/1210 u pitanju.

O vreÄ‘anju/etiketiranju Älanova da ne govorim.

 

Ako sam ja nerealan, onda su i Ston, Agostino, VU metar, Tobra, Play Select, Zoki ZG, Erich, Ras, SaÅ¡a Leila, Kerleta, Pecass i joÅ¡ tri miliona kupaca nerealni. Sa vreÄ‘anjem je prvi poÄeo kolega Sondek, navodim post po sećanju: "zar će hiljadu i dvesta evra da baci na Tehniks".

Link to comment
Share on other sites

Samo sam napisao da bi se sa tehniksom za 1200e propustio Roksan ili Pink triangle za iste pare koji su već ranije pominjani u temi.To su viÅ¡estruko skuplji gramofoni od tehniksa.To nije vreÄ‘anje i nema potrebe da po "sećanju" navodis ono Å¡to nisam rekao.To ne znaÄi da tehniks nije dobar gramofon u svojoj klasi ali nije poÄetak i kraj svake priÄe o gramofonima u bilo kojoj sumi.

Link to comment
Share on other sites

Sa vređanjem je prvi počeo kolega Sondek, navodim post po sećanju: "zar će hiljadu i dvesta evra da baci na Tehniks".

Miloše, nemoj da si dete, kakvo ti je ovo vređanje. Nisu obrisani tvoji postovi zbog toga što si hvalio Tehnics nego je obrisano nekoliko postova zbog flejmovanja, ništa više.

Link to comment
Share on other sites

Evo tvog posta u celosti:

 

 

Tehniks 1210 je u svakom mogućem smislu bolji gramofon od Roksana ili Pink Triangla, a to Å¡to ste vi lakoverni i nadrukani marketingom iz engleskih kvazistruÄnih Äasopisa / oglasnika je vaÅ¡ problem. Taj problem nema veze sa Tehniksom već sa nesigurrnošću.

 

 

 

Problem je Å¡to si apsolutno nerealan kada je technics 1200/1210 u pitanju.

O vreÄ‘anju/etiketiranju Älanova da ne govorim.

 

Nije mi jasno zašto je taj post obrisan.

 

Ne znam Å¡ta znaÄi biti ''apsolutno nerealan'' i Äak i da neko jeste to mislim ''apsolutno nerealan'' ne vidim ko je taj ko ima sposobnost da izvrÅ¡i ocenu (osim Boga) i zaÅ¡to se to sankcioniÅ¡e kada o tome niÅ¡ta ne piÅ¡e u pravilima foruma.

 

Ostatak reÄenice ne predstavlja uvredu,  iza toga stojim poÅ¡to moja profesija zahteva da znam Å¡ta je uvreda. Uostalom, na ovom forumu sam sreo mnogo teži ton, pa niko nije reagovao, niti se ko naÅ¡ao uvreÄ‘enim, većina ljudi ovde je pismena i ume sama da odgovori...

 

Na kraju, da ne bude zabune, ne poznajem MiloÅ¡a, nemam Technics, nemam maÄku, nisam vegetarijanac, samo me nervira ovakvo ponaÅ¡anje, ne bih da kvalifikujem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...