Jump to content


Kvalitet pojedinih vinil izdanja


Srle

Recommended Posts

Kod mene bi broj domaćih izvoÄ‘aÄa na ploÄama bio verovatno izrazen u promilima.O kvalitetu i produkciji suviÅ¡no je i troÅ¡iti reci u ogromnom procentu.Jedan kompletan album riblje Äorbe uopÅ¡te nema usnimljenu bas gitaru.Razdelio sam uglavnom i ono malo sto sam imao...ima radio i cd u kolima ,ili pc za domaću muziku,ja viÅ¡e ne,nisam ni kao mladji preterivao.Razumem jedino kolekcionarske razloge,ja nisam od tih- kupujem samo ono Å¡to sluÅ¡am.

Link to comment
Share on other sites

@Struja & Froggy

I dalje ne vidim sta je nejasno da necijem muzickom ukusu,stavu...etc ne lezi i da isti ne voli grupu kakav je Smak.Rekao bih da ste dovoljno odrasli da postujete i tudje misljenje,ili je to u zemlji kakva je Srbija nemoguce.Za sebe sam siguran da respectujem tudje misljenje ma kakvo bilo i koliko mi se ne svidjalo.

Link to comment
Share on other sites

Ima li neko ove licencne naslove.Zanima me kakvi su otisci i zvuk,u odnosu na originale,sta sa liste vredi uzeti a sta zaobici.

-Miles Davis-Tutu

-Coleman Hawkins-Night hawk

-Dr.John-Desitively bonaroo,In the right place

-Bob Dylan-Before on flood (2 LP)

-Iggy Pop-Lust for life

-Kinks-Hit singles

-Jefferson Airplane-Flying log (2 LP)

-Bob Marley-Natty dread,Survivol,Reaction

-David Bowie-Pin-ups,Station to station,Diamond dogs,The man who sold...,Young americans.

-Beleza tropical

-Kraftwerk-Autobahn

-Sonny Rollins & contemporary leaders

-Otis Redding-History..(2 LP)

-Keith Jarrett-The Koln concert (2 LP)

Link to comment
Share on other sites

@ zbrujic

Znaci da nabavljam Tutu licencu,da se ne zahebavam i jurcam oridjinale,ako je priblizno dobar otisak kao Amandla onda je super.Kraftwerkov "Autobahn" ce malo teze ici za nabavku,nisam odavno video rtb izdanje.

 

Bilo je priÄa da, zbog testa na srpskom, ova ploÄa dostiže astronomske cene. 

 

(sad vidim da ih ima u ponudi na discogsu i da uopšte nisu "papreno" skupe)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...