Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

 

MI0002932912.jpg

 

Neverovatno! i ja sam baÅ¡ sinoć ovo presluÅ¡ao i nervirao se (odliÄan album, a ploÄa zvuÄi kao kanta). 

Samo, moj omot uopÅ¡te ne izgleda tako, nego ovako (censored cover art:(

 

 

A, posle baÅ¡ mnogo godina, i drugim uÅ¡ima: 

 

Ryuichi Sakamoto / David Byrne - The Last Emperor (1987) 
 
33m23ow.jpg
Link to comment
Share on other sites

MI0002932912.jpg

 

Neverovatno! i ja sam baÅ¡ sinoć ovo presluÅ¡ao i nervirao se (odliÄan album, a ploÄa zvuÄi kao kanta). 

Samo, moj omot uopÅ¡te ne izgleda tako, nego ovako (censored cover art:(

 

 

Bedak. Nadam se da evropska izdanja Country Life zvuÄe bolje. Albume Roxy Music bilo bi idealno sluÅ¡ati sa ploÄe, kao Bouvija, recimo. Vredi njihov opus imati na vinilu, posebno albume iz sedamdesetih. 

 

 

R-1490978-1223717686.jpeg.jpg

 

Btw, ovaj cenzurisani omot Country Life je dno. ÄŒuvari morala baÅ¡ su ga ojadili za medalju. Bolje da su cenzori reÅ¡ili to tako Å¡to bi ribama nabacili neke krpice ili nalepnice preko Å¡kakljivih delova. Ovako, imamo samo zimzeleni žbun, pesak, sitne insekte, i, naravno, zbunjenog posmatraÄa u fazonu - wtf? 

Link to comment
Share on other sites

Btw, ovaj cenzurisani omot Country Life je dno. ÄŒuvari morala baÅ¡ su ga ojadili za medalju. Bolje da su cenzori reÅ¡ili to tako Å¡to bi ribama nabacili neke krpice ili nalepnice preko Å¡kakljivih delova. Ovako, imamo samo zimzeleni žbun, pesak, sitne insekte, i, naravno, zbunjenog posmatraÄa u fazonu - wtf? 

 

U stvari, nije tako loÅ¡e, Äak je, u neku ruku, duhovito. 

JoÅ¡ da su uspeli da stave fotku baÅ¡ one iste pozadine... Bilo bi: cure su otiÅ¡le. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...