Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

Ovaj je ok,kao i Miles Davisov Kind of Blue 24/192 i Milt Jacksonov Sunflower 24/192,bolje zvuche od drugih izdanja.Za vecinu izdanja si u pravu zvuche losije.Onaj Pearl Jam - Ten je zvucao uzasno.Bilo bi dobro da zaobidju laudnes kao MFSL i Japanci,jer bash mnogo unistava zvuk.Zavlada neki shugavi trend buketine i umesto da zvuk bude mnogo bolji nego 80-ih i 90-ih sto puta je loshiji.Kad god pogledam ovde http://dr.loudness-war.info/ sve se zivo crveni osim plocha,sacd-ea,ponekog hi-reza i shm i mfsl cd Japanaca.

Link to comment
Share on other sites

Gary Burton The new quartet .novi quartet,al novi iz 1973. Ecm 1030 da preciziram.ne znam Å¡ta mi bi da ovu ploÄu Äešće neslusam kad me uhvate "garijevi dani".opasno prija na ovu kiÅ¡u,na nove zvuÄnike, na ne znam Å¡ta ali sklopilo se.Opasna svirka,malo neobiÄna ekipa ali ne zna se ko je bolji OdliÄan bubnjar Harry Blazer(nikad Äuo),Abraham Laboriel baÅ¡ pozrtvovan i povremeno vituozan(sjajan solo na b2,ujedno za mene i najbolja numera na ploÄi) i Michael Goodrick na gitari se baÅ¡ nadivanio na ploÄi.Gary ,pravi boss -virtuozan u svakom momentu ali sa velikim osjećajem za razmenu ,neegoistican i nijednog momenta dosadan,sa velikim prostorom ostavljenim za ostatak benda.opasno,al baÅ¡ opasno dobra ploÄa,ako neko zna da je joÅ¡ neÅ¡to snimljeno u ovom sastavu nek javne.B stranu evo,puÅ¡tam joÅ¡ jednom.

Link to comment
Share on other sites

post-10102-0-13697600-1411493528_thumb.j

Sveze danasnje. Prvi oficijelni live od Gary Clark Dzuniora, ubav skroz.

Vidim izdao ga Warner Bros, odma otkaz ko je ovo snimao i producirao, DR 6, eej na live snimku svirke koja ubija! No, svirka je tako dobra da meni sad nista vise ne treba, noga cupka, zavese se njisu i ne secam se kad sam nesto ovako glasno slusao.

Link to comment
Share on other sites

Tebi noga cupka od Parkinsona, a naravno da moraš glasno da slušaš, kada su ti uši prepune vode od silnih potapanja. :lol:

Zezam se, opasan je Gary Clark jr. ;-)

Hi hi, pa jeste, koliko puta sam potonuo dobro je da sam jos tu da vam sve to ispricam :D

Evo za tebe jedan fantazija mjuz, japanski afrobeat band, sviraju kao crnci! Necuveno dobar album, dadose mi uz kiflu, caj i cebe kad me izvadise u juznom pacifiku posle... neke katastrofe u motornom delu broda.

post-10102-0-71721900-1411575489_thumb.j

Jaribu Afrobeat Arkestra - Mediacracy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...