Jump to content


Šta se sluša ?


den!s

Recommended Posts

JoÅ¡ jednom, odliÄno!

Mrzi me da Å¡njuram po netu pa ne znam ni ko su, Äak se ne sećam kako i zaÅ¡to sam ih nabavio al' svirka je bluzi laganica s pomalo mistiÄnim vokalima.Svideće se ljubiteljima Pentangle-a.

Smoke Fairies (wear boots)

post-15447-0-96322000-1306187999_thumb.j

Možda odavde?

:)

Evo sad sluÅ¡am, odliÄno! Flac.

Pentangle sam presluÅ¡ao tada kad si mi ih doturio ali to nije moja Å¡olja Äaja, probao sam, ne ide.

Link to comment
Share on other sites

7392420199116.jpg

ÄŒudi me da niko nije makar jednom reÄju prokomentarisao ovo izuzetno izdanje, ne zato Å¡to je u pitanju "famozni sacd", već zbog njegovih muziÄkih i tehniÄkih kvaliteta !!!

InaÄe je "analogni original" snimljen u Äuvenom Pawnshop-u u Stocholm-u 27-og aprila 1976 na modifikovanom trakaÅ¡u Sony tc-756, na Ampex Grand Mater traci...

Link to comment
Share on other sites

Možda odavde?

:)

Evo sad sluÅ¡am, odliÄno! Flac.

Pentangle sam presluÅ¡ao tada kad si mi ih doturio ali to nije moja Å¡olja Äaja, probao sam, ne ide.

E, odatle je!:klanjanje :klanjanje

Ja vrtim "Singles Compilation" (2009), za sad mi prija više nego "Through Low Light and Trees" (2010).Ako imaš linak za flac "Singles Compilation" rado bih bio PP-ovan.

Pentangle sam presluÅ¡ao tada kad si mi ih doturio ali to nije moja Å¡olja Äaja, probao sam, ne ide.

Pa jeste, ti više voliš šolju piva!

post-15447-0-57260300-1306274072_thumb.j

:banana

Link to comment
Share on other sites

Ja vrtim "Singles Compilation" (2009), za sad mi prija više nego "Through Low Light and Trees" (2010).Ako imaš linak za flac "Singles Compilation" rado bih bio PP-ovan.

Heh, i ja tražim flaksovani Singles, nema :plakanje

A, ono je krigla, ne zezaj mi šolju, mislim, kriglu :blink: . Hmmm... Ja je zovem krigla zato što nikad nije korišćena kao šolja. Da bi bila šolja ne sme se koristiti kao krigla, ili tako nekako, sad si me zbunio :grin: .

Link to comment
Share on other sites

A, ono je krigla, ne zezaj mi šolju, mislim, kriglu :blink: . Hmmm... Ja je zovem krigla zato što nikad nije korišćena kao šolja. Da bi bila šolja ne sme se koristiti kao krigla, ili tako nekako, sad si me zbunio :grin: .

Ðемој више погубих Ñе, јел шоља или кригла? :blink::roll:

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Da preseÄemo: ovo je krigla!

Kupljeno u Amsterdamu kao krigla, znaÄi nije Å¡olja.

Amsterdamci kad prodaju šolju kažu da je to šolja.

:cheers

Мени личи на криглу :rolleyes: преÑечено!

Ðл добро добро.

:wave2

Link to comment
Share on other sites

Heh, i ja tražim flaksovani Singles, nema :plakanje

A, ono je krigla, ne zezaj mi šolju, mislim, kriglu :blink: . Hmmm... Ja je zovem krigla zato što nikad nije korišćena kao šolja. Da bi bila šolja ne sme se koristiti kao krigla, ili tako nekako, sad si me zbunio :grin: .

U maniru najsvjetlijih zbunova vazda neprevaziđenog Alana Forda. 'Štovanje. :klanjanje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...